Civic FK7 Gelen trafik izleme

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
İyi geceler Honda ailesi

Ben aracımda var olan birşeyi henüz farkettim :) Gelen Trafik izleme menüsü

Bugüne kadar menüyü kurcaladım ama araç çalışırken ilk kez menüyü kurcaladım arka kamerada renk ayarı yapmak için ve ayarlar menüsünden kameraya giriş yaptığımda " GELEN TRAFİK İZLEME " ibaresini gördüm bu nedir ne işe yarar internette ilgili birşey bulamadım. Kapalı konumdaydi ben açık konuma getirdim. Vede benim aracın dikiz aynasının ön cama bakan kısmında bir sensör mevcut acaba bu menü ile ilgili mi ? Merak ediyordum bu sensör nedir die ?

Aracım Fk7 2018 Dizel 9at Executive

IMG_20191105_182808.jpegIMG_20191105_182822.jpeg

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arka tampon alt kısmında, sağ ve solda bulunan radar ünitesiyle çalışır.
Geri hareket halinde sağdan veya soldan gelen araçları algılayarak, sürücüye uyarı verir.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kör nokta uyarı sistemini kastediosunuz evet ama bu o menüde değil ve benim aracımda kasteddiginiz sensör aktif çalışıyor
Bu ben girdiğimde kapalı konumdaydi ve sadece araç çalışırken görünür oluyor araç kapalı iken menüde bu sekme yok

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kör nokta uyarı sistemini kastediosunuz evet ama bu o menüde değil ve benim aracımda kasteddiginiz sensör aktif çalışıyor
Bu ben girdiğimde kapalı konumdaydi ve sadece araç çalışırken görünür oluyor araç kapalı iken menüde bu sekme yok

Bahsettiği kör nokta değil. Geri gelirken ekranda sağ ya da sol olarak turuncu bir uyarı veriyor. Ekranda gözüküyor. Aynalarda değil

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Peki dikiz aynasinin arkasındaki sensorun görevi nedir ? Far ve tıkır tıkır çalışan :) yağmur sensörü ayrı dikiz aynası üzerindeki küçük kare sensör nedir ?

Karartan sensörler on kısımda iki adet küçük bir adet de aynanın cama bakan kısmında var ?

Geri