Gösterge ışıklarının parlaklığı

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet farlar auto modda, yine karanlık olunca otomatik farlar açılıp kapanıyor ama, ekranların ışığı kısılıp açılmıyor
Trip cubugunu gece auto mod da farlar acikken saat yonunun tersi istikametinde cevirerek istediginiz parlaklik ayarina getirin. gunduz parlak farlar otomatik acildiginda karartilmis olacaktir. Siz farkinda olmadan auto mod da farlar acikken parlakligi acmis olabilirsiniz.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Trip cubugunu gece auto mod da farlar acikken saat yonunun tersi istikametinde cevirerek istediginiz parlaklik ayarina getirin. gunduz parlak farlar otomatik acildiginda karartilmis olacaktir. Siz farkinda olmadan auto mod da farlar acikken parlakligi acmis olabilirsiniz.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tamam o zaman bu gece deneyeceğim inşallah olur, aslında herhangi bir ayarla oynamadım birden o özellik çalışmamaya başladı, trip çubuğunu gece farlar açıkken sol tarafa doğru çevirince iki ekranın da ışıkları kısılacak mı peki?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Konuyu hortlatayım.
@Sawas3234'ün dediği kesinlikle doğru, denedim. Benim de şöyle bir sorum olacak; gece araç içinde müzik dinlerken panel ışıklarını ve de multimedya ekranın sol kısmındaki düğmeler de dahil tüm ışıkları kısmanın veya kapatmanın bir yolu var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2017
Konuyu hortlatayım.
Sawas3234'ün dediği kesinlikle doğru, denedim. Benim de şöyle bir sorum olacak; gece araç içinde müzik dinlerken panel ışıklarını ve de multimedya ekranın sol kısmındaki düğmeler de dahil tüm ışıkları kısmanın veya kapatmanın bir yolu var mı?
Işıkları kısmanın tek yolu, gösterge panelinde
A-B KM sayılarını sıfırlamak için uzun bastığımız çubuk. O çubuğu sol tarafa çevirerek bütün ışıkları kısabiliyorsunuz. Ama tam olarak nasıl çalışıyor ben de çözemedim biraz uğraşın olacaktır yani direk sola çevirince hemen kısmıyor bir kere basıp sonra sola çevirerek de olabilir.

Geri