Gösterge paneli rengi

Hangi tarihten sonra üretilenler olduğunu bilmiyorum ama lpg ortalaması şimdi üretilenlere eklemişler kullanıcı geri iletimi fazla olduğu için eklemişler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Hangi tarihten sonra üretilenler olduğunu bilmiyorum ama lpg ortalaması şimdi üretilenlere eklemişler kullanıcı geri iletimi fazla olduğu için eklemişler

Hocam eklemeleri guzel ama kullanici geri iletimi fazla oldugu icin eklediysen o sana geri iletimi yapan kullananlarada bu hizmeti sunarsin. Benzin rolesini bagliyorsun ve yazilim guncelliyorsun hepsi bu ama Bizim araclara bu guncellemeyi yapmamayi tercih etmeleri başka bir markada yoktur.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba. Foruma yeni katıldım. 1 ay önce ben de 2018 kasım çıkışlı FC5 Eco elegance Civic aldım. Benim göstergede yakıt ve hararet rengi kırmızı renk. LPG ortalama yakıt tüketimini de gösteriyor. Eğer benzin ve hararet ışığı rengi değişiyor ise çok güzel olur. Yabancı forumları da gezim ancak elle tutulur bir bilgi bulamadım. Bakım zamanına daha çok var. Servise gittiğimde bilgi almaya çalışacağım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese merhaba. 4 hafta önce Eco Elegance 2019 model sıfır araç aldım. Arabanın göstergesinden tutun heryeri beyaz. Bunların rengi değişebiliyor mu bilgisi olan varsa söyleyebilir mi? Bu arada bizim kasada lpg yakıt tüketimine bakmak için direksiyon simidinin üstünde bulunan “info” tuşuna basıp, ekranda çıkan göstergelerden 2.ye girerseniz lpg kutusunu ve yakıtını kaç km götüreceğini bulabilirsiniz. Kırmızı yapılıyorsa lütfen yardım. Beyaz hiç iç açıcı değil..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba. 4 hafta önce Eco Elegance 2019 model sıfır araç aldım. Arabanın göstergesinden tutun heryeri beyaz. Bunların rengi değişebiliyor mu bilgisi olan varsa söyleyebilir mi? Bu arada bizim kasada lpg yakıt tüketimine bakmak için direksiyon simidinin üstünde bulunan “info” tuşuna basıp, ekranda çıkan göstergelerden 2.ye girerseniz lpg kutusunu ve yakıtını kaç km götüreceğini bulabilirsiniz. Kırmızı yapılıyorsa lütfen yardım. Beyaz hiç iç açıcı değil..

Normalde makyajsız kasada böyle bir özellik yok, makyajlı kasa ile geldi mi bilmiyorum, ama bildiğim Honda bu özelliği koymamıştır :)

Aracınız
Civic FC5 2018
aracım 2018 eco elegance rs fln değil, bende de mevcut,göstergeler ilk aldığım günden beri kırmızı niye böyle bir fark var acaba?

Geri