• Honda servis indirimi için yapılan çalışmaya ulaşmak için lütfen TIKLAYIN!

Gösterge panelindeki sorun

Aracınız
Civic HB 8. Jen.
@cimi35 Resimden anlayamadım ama panelin önündeki şeffaf kısım ise ince bir pasta ile çizikleri giderebilirsiniz.
Aynı şeyi bir başkası da tavsiye etti. Bi deneyeceğim. Nası uygulamak gerekiyor bilmiyorum ama araştırır öğrenirim. Çok teşekkür ediyorum🙏

Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Tekrardan merhabalar. Yardımlarınız sayesinde sorun çözüldü sanırım. Sanırım diyorum çünkü soktugumde lehim yerlerinde herhangi bir sorun yoktu. Sadece sildim ve tekrar taktım. Sonuç iyi şuan için 😃Ekli dosyayı görüntüle 250474
Ne yazık ki sorun tekrar başladı. Ara ara gidip geliyor ekran😒 Sanırım usta elinin değmesi gerekiyor

Aracınız
Sonax ın kırmızı tüpte ince pastası var. Krem kutusu gibi diğer kalın olanlardan değil yani. Onunla bir köşeden deneme yapın derim

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FD6 2010
Ne yazık ki sorun tekrar başladı. Ara ara gidip geliyor ekran😒 Sanırım usta elinin değmesi gerekiyor
İyi bir elektronikçiye panel lehimlerini tekrar yenilettirirseniz sorun çözülür gibime geliyor, muhtemelen o lehimlerin bazılarında gözle görünmeyen oksitlenme ve temassızlık oluşuyor zamanla :unsure:

Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Sonax ın kırmızı tüpte ince pastası var. Krem kutusu gibi diğer kalın olanlardan değil yani. Onunla bir köşeden deneme yapın derim SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sonax ın kırmızı tüpte ince pastası var. Krem kutusu gibi diğer kalın olanlardan değil yani. Onunla bir köşeden deneme yapın derim

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çizik giderici pasta olarak geçiyor sanırım. 75ml 320100 kod lu üründen bahsediyorsunuz sanirim