GPS YANLIŞ KONUM GÖSTERİYOR.

Tgy

0
Arakadaşlar navigasyonum bulunduğum yeri tam gostermiyor. Fc5 exe paket arac. Yardimci olabilecek varmi nasil bir yol izlemeliyim?

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Aynısı bana da olmuştu, beni denizin ortasında gösteriyordu çok klişe gelecek cevap biliyorum ama ben motoru stop edip bir kaç saniye sonra tekrar açtığımda düzelmişti.

Tgy

0
Aynısı bana da olmuştu, beni denizin ortasında gösteriyordu çok klişe gelecek cevap biliyorum ama ben motoru stop edip bir kaç saniye sonra tekrar açtığımda düzelmişti.
Hocam Teşekkür ederim dikkate alıp yazdığın için sorunu çözdüm. Araç ısınınca yani 2,3 km giddikten sonra doğru konumu gösterdi ama garip olan 2 senedir kullanıyorum araçımı ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. Kök neden de akü zayıflamış olabilirde GPS e yeterli enerji gitmiyor olabilir diye düşünüyorum ama kesin bilmiyorum?

Gps modülü, gösterge panelinin üzerindeki siperliğin içinde .Oraya yakın herhangi bir elektronik alet koydunuz mu? Ya da kablo bağlantısı yaptınız mı?
Bazen elektriksel dengesizlikler yüzünden de pusula ayarı şaşabiliyor. Multimedyayı sıfırlayınca düzelir muhtemelen.
Modele göre hangi multimedya takılıyor bilmiyorum ama ekrandan gizli menüye girebilirseniz oradan gps modülünün durumuna bakabilirsiniz
Yeşil ise sorun yok
Sarı ise geçici sorun
Kırmızı ise arızalı anlamına geliyor.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri