? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Haziran sonu anlaştigim evden eve nakliye firması ile 11 Temmuzda Kars'tan Çankırı'ya evimi 16 bin TL'ye gönderdim. Heralde şimdi olsaydı 25 bin TL den aşağı goturmezlerdi. Gerçekten bu tablo içler acısı.

mturker

Özel Üye
Haziran sonu anlaştigim evden eve nakliye firması ile 11 Temmuzda Kars'tan Çankırı'ya evimi 16 bin TL'ye gönderdim. Heralde şimdi olsaydı 25 bin TL den aşağı goturmezlerdi. Gerçekten bu tablo içler acısı.
Tabiki içler acısı ve zamanlaman iyi denk gelmiş Allah herkezin yardımcısı olsun.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tomasa Komaz. Önümüzdeki dönemlerde daha çok yeni araç ve yollarda daha çok trafik görmezsek bende bişey bilmiyorum. İşi gücü olanlar için sıkıntı yok, hatta böyle dönemler bazıları için yeni fırsatlar yaratıyor. Allah sadece işi gücü, evi barkı olmayanların yardımcısı olsun. Diğerlerinin ne yaparsan yap tıkırı yerinde zaten.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Tomasa Komaz. Önümüzdeki dönemlerde daha çok yeni araç ve yollarda daha çok trafik görmezsek bende bişey bilmiyorum. İşi gücü olanlar için sıkıntı yok, hatta böyle dönemler bazıları için yeni fırsatlar yaratıyor. Allah sadece işi gücü, evi barkı olmayanların yardımcısı olsun. Diğerlerinin ne yaparsan yap tıkırı yerinde zaten.
görmemiz gereken tablo o zaten hocam, otomobil sahibi olup kullanmak lüks olarak görülmemeli. ama bu zihniyet yüzünden sanki araba kullanmak lüksmüş gibi görülüyor.

Aracınız
Buralardaki istasyonlarda LPG'ye 3 TL civarında artış oldu, genelde 14 küsur, ama indirimli 13 küsura satan da var.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Geri