Harici Hayalet Ekran / Tüm Araçlara

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar;

Yakın zamandan bir FC5 almak nasip oldu.

Araca aldığım ilk aksesuar hayalet ekran oldu. Bundan önceki araçlarımın da (2005 Getz, 2011 Corolla) olmazsa olmaz aksesuarlarından biriydi. Toplamda 4 senedir kullanıyorum hiç bir zararını, arızasını görmedim.
Sadece bir tane aksesuar takabilirsin deseler hayalet ekranı seçerdim. Hepinize tavsiye ederim. Basit bir aksesuar olmasına rağmen özellikle uzun yollarda büyük iş görüyor.

Tak çalıştır kolaylığında ODB den aldığı bilgileri ekrana yansıtıyor. İsteğe göre hız, motor sıcaklığı veya akü voltajını gösteriyor. Aracı istop ettiğinizde en son çalıştırmadan itibaren gidilen km yi yazıyor.
Kutu içinden cihaz, bağlantı kablosu, yapıştırıcı ve yansıtıcı film çıkıyor.
Önündeki sensör ile gündüz daha parlak gözüküyor gece ise iyice kararıyor, rahatsız etmiyor.
Araç ekranı ile gösterge arasında ~60km nin üstünde bir kaç km fark ediyor, bunu cihazın ayarlarından kalibre edebiliyorsunuz, ben henüz yapmadığım için fotoğraflarda farklı gözüküyor.

Önceki aracım için çinden sipariş etmiştim, bu sefer vergi felan uğraşmamak için n11 den aldım.
aliex de birçok çeşidi var, head up display olarak arayarak bulabilirsiniz. Benim kullandığım modelin videolu örnek ilanı şurada, n11 den aldığım üründe şurada.

Uygulama ve kullanım fotoğraflarını ekledim. ODB girişine takıp fazla kabloyu oraya bağladım. Kablosu yassı olduğu için kenarlardan rahatlıkla geçirdim, paketin içinden çıkan yapışkanlar ile tam göz hizama gelecek şekilde yapıştırdım. İstediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Camda rahatsız etmeyecek derecede çift gözüküyor, dilerseniz kutudan çıkan filmi cama yapıştırarak bunun önüne geçebilirsiniz, ben ihtiyaç duymadım.

Gunduz.jpgGece.jpg

---

Odb_Baglantisi.jpgKablo_Yolu1.jpgKablo_Yolu2.jpgKablo_Yolu3.jpgDisaridan.jpgYapistirma.jpgphoto6015094293980624560.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2020
sonradan fark ettiğim bir durum olarak cihaz motor sıcaklığını göstermiyor maalesef. diğer kullandığım araçlarda böyle bir sorun yoktu ama bu aracımda sürekli 40 derece olarak gösteriyor

Geri