Hirsizlik

alibey

0
Aracınız
Civic FC5 2018
İyi aksamlar, Beylikduzu'ndeki evimin acik otoparkinda duran 2018 civic aracimin yan ayna camlarini calmislar. Bu kadar basit mi bu aynalari cikarmak anlamadim. Fotolari asagiya ekliyorum. Polis cagirdim, tutanak tutuldu, parmak izi falan alindi, kameralara bakildi ama bir sey bulunamadi. Sormak istedigim kaskoyu bozmaya gerek var mi? Mini onarim kapsamina girer mi? Aynalar ucuzsa disardan mi alinip yaptirilmali? Servisi aradim fiyat sormaya ama kimseye ulasamadim. Kasko sirketi servise birakin bakalim dedi.IMG_20180418_181224.jpgIMG_20180418_181213.jpg

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Oha yaaa ülke rayından çıktı tepedekiler seçim derdinde. Millet satacak bişeyler çalmaya başladı. Hocam sahibindene, letgo ya falan iyice bakın ilana kesin koyarlar geçmiş olsun..

Geçmiş olsun öncelikle. Çok yaygın bir olay. Ayna camı çalınmaz sadece yer değiştirir diye bir deyiş bile oluşmuş.
Siz de bir hurdacı/çıkmacıya gidip sorun. O anda yoksa bile bir iki güne getiririz diyeceklerdir. Nasıl yaptıklarını tahmin edebiliyorsunuzdur.

[MENTION=12537]alibey[/MENTION] geçmiş olsun öncelikle. Maalesef bu durum mini onarıma girmez.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Servisle görüştüm, kablolar zarar görmediyse aynanın tanesinin 220 lira olduğunu bunun için kaskoyu bozmaya gerek olmadığını söyledi.

Kablolar zarar gördüyse komple değişim yapılacağını belirtti. Tabi bu sefer fiyat artacak. Yakından bakınca kablolar zarar görmemiş gibi.

Meblağ düşük olursa kaskoyu devreye sokmayı düşünmüyorum.

Geri