Honda çalıştırınca ekranda uyarı mesajları ve uyarılar geliyor.

Ad Soyad
Cahit Yolaçan
Aracınız
Civic FC5 2020
Bu aracım benim neden hata veryor anlamadım servise götüreceğim aman durduk yere oldu neden olduğunuda tam anlamadım. Bir Önerisi olan varmı ?Honda çalıştırınca ekranda uyarı mesajları ve uyarılar geliyor.Sadece Mart ayı ortasında 4. bakımı servis tarafından yapıldı. 49 binde aracım. Video izlerseniz tam durumu görebilirsiniz.

Ad Soyad
Cahit Yolaçan
Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar;
bir güncelleme olsun, süreç devam ediyor. İstanbul' da servise bugün gittim, araç bilgisayar' a bağlanıp kontrol edildi. Sol ön lastik tarafındaki abs hız sensöründe araç hata verdi. Garanti kapsamında süreç işletilecek. Bu süreç şöyle işliyormuş Türkiye Honda' ya bilgi verilecek ortlama 1 hafta içinde kabul/red durumu ortaya çıakcak ve ona göre parçayı tedarik edip süreç devam edecek şimdilik beklemedeyiz. Servis bilgi aktaracak.

Ad Soyad
Bora
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ek bir bilgi bu hatayı sadece abs sensörü değil. Hava akış ve yağ sensörü de yapabilir. Genellikle kabloların aşınması veya kemirgenlerin zarar vermesiyle oluşabilir. Abs sensöründe sıkıntı yaşamayıp yine de bu hatayı alan olursa bu ikisine bakabilir.

Geri