Honda civic FB7 arıza ışıkları

Aracınız
IMG_0014.JPG
Aracımın bu ışıkları ilk çalışma esnasında yanıyor .bir süre kullandıktan sonra sönüyor .park Edip ertesi gün kontağı açıp tekrar yanıyor bir süre kullandıktan sonra sönüyor yardımcı olabilir misiniz ??

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@coskunkayli Konuyu ilgili bölüme taşıdım yanlış bölüme açtığınız konulara cevap alamayabilirsiniz.
Aracınızın aküsü bitmek üzere bu yüzden arıza ışıkları yanıyor, en yakın zamanda akünüzü değiştirin, aracınıza uygun akü için arama kısmından faydalanabilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ekli dosyayı görüntüle 254891
Aracımın bu ışıkları ilk çalışma esnasında yanıyor .bir süre kullandıktan sonra sönüyor .park Edip ertesi gün kontağı açıp tekrar yanıyor bir süre kullandıktan sonra sönüyor yardımcı olabilir misiniz ??

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba dostum. Aracında 3 tane sorun mevcut. Birincisi abs beyin iletişimi, ikincisi direksiyon açı sensörü hatası ve üç eksik adaptasyon.
Bunun içinde tek çözüm honda özel yada yetkili servisin yolu.

Aracınız
@coskunkayli Konuyu ilgili bölüme taşıdım yanlış bölüme açtığınız konulara cevap alamayabilirsiniz.
Aracınızın aküsü bitmek üzere bu yüzden arıza ışıkları yanıyor, en yakın zamanda akünüzü değiştirin, aracınıza uygun akü için arama kısmından faydalanabilirsiniz.
Aracımda mutlu akü var .gayet iyi marş alıyor . Amper felan mı farklı oluyor ..kontaktan olabilir mi sizce ??

Aracınız
Merhaba dostum. Aracında 3 tane sorun mevcut. Birincisi abs beyin iletişimi, ikincisi direksiyon açı sensörü hatası ve üç eksik adaptasyon.
Bunun içinde tek çözüm honda özel yada yetkili servisin yolu.
sanırsam başka seçenek kalmadı usta ilk başta komple yanıyordu sönmüyordu beyin felan değişti .komple yanması kesildi .dediğim gibi ara ara yanıyor

Geri