Honda Civic FB7 Motor Temizleme

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Würth motor temizleyiciyi hiç önermiyorum. Bence bir işe yaramıyor. Temizlik sonrası motorun biryerlerinde kalanlar motor ısındıkça sanki araç hararet yapmış gibi dumanlar çıkıyor. Hiç temizlemedi ayrıca.

2009 FD6 Premium
2015 FB7 Executive
Etki olayi ben siktiktan sonra yagli boya fircasi ile iyice yediriyorum. Fazlasini bezle aliyorum duman isi 5 dk suruyor. Oda kimyasalin birikyigi yerlerde oluyor 1 seferlige mahsus. Youtube de baya detayli anlatim var bence sizin araciniz ya asiri kirliydi yada uygulamada atladiginiz bi nokta var

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Motoru böyle bir madde ile temizleyerek kendine 2000 liralık bir hasar çıkarma [MENTION=79]mask946[/MENTION] :) 2000 lira ortalama boş bosch Ecu parası. Bırak kirli kalsın motor. İlla temizleyeceksen hava filtre kutusunu temizleyebilirsin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Motoru böyle bir madde ile temizleyerek kendine 2000 liralık bir hasar çıkarma [MENTION=79]mask946[/MENTION] :) 2000 lira ortalama boş bosch Ecu parası. Bırak kirli kalsın motor. İlla temizleyeceksen hava filtre kutusunu temizleyebilirsin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Motor Temizleme maddesi ile yikiycam

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Etki olayi ben siktiktan sonra yagli boya fircasi ile iyice yediriyorum. Fazlasini bezle aliyorum duman isi 5 dk suruyor. Oda kimyasalin birikyigi yerlerde oluyor 1 seferlige mahsus. Youtube de baya detayli anlatim var bence sizin araciniz ya asiri kirliydi yada uygulamada atladiginiz bi nokta var

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet motor biraz kirliydi ama hiç mi etkisi olmaz. Birde uygulamadan sonra hiç sıkıntısız çalışan lpg 1 gün boyunca tekleme sorunu çıkardı. Belki bunlar benim şanssızlığım ama bir daha bu tarz ürünleri kesinlikle kullanmam. Motor kirli kalsın.

2009 FD6 Premium
2015 FB7 Executive

Aracınız
Evet motor biraz kirliydi ama hiç mi etkisi olmaz. Birde uygulamadan sonra hiç sıkıntısız çalışan lpg 1 gün boyunca tekleme sorunu çıkardı. Belki bunlar benim şanssızlığım ama bir daha bu tarz ürünleri kesinlikle kullanmam. Motor kirli kalsın.

2009 FD6 Premium
2015 FB7 Executive
Geçmiş olsun motor yıkama ürünlerini kullanınca Sanırım bu tarz sorunlar olmuyor

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri