NoFeaR

Sayfa Yönetim
Katılım
20 Ocak 2014
Mesajlar
15,805
Çözümler
3
Tepki puanı
3,159
Yaş
38
Konum
İzmir
Aracınız
Civic FC5 2016
[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Türkiye pazarına dizel motorlu ve otomatik şanzımanlı araçlar sunmada rakiplerine göre biraz daha yavaş kalan Honda, pazardan yaklaşık yüzde 12 pay alan SUV segmentindeki oyuncusu CR-V’nin 1.6 litre dizel motorlu 9 ileri çift kavramalı şanzımanıyla oldukça iddialı geliyor. 1.6 litrelik i-DTEC motorlu CR-V’nin öne çıkan bir önemli özelliği de 4 tekerlekten çekişli olması. 2015 yılı yaz aylarında Türkiye’de satılmaya başlanacak olan modelin yanı sıra yenilenen ürünlerin de satılmaya başlanmasıyla Honda Türkiye satışlarının bir önceki yıla göre yüzde 15 artması bekleniyor.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold][FONT=proxima_nova_thextrabold]TÜM MODELLER YENİLENİYOR[/FONT][/FONT]
[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Honda’nın Avrupa’da tüm modelleri yenilediğini belirten Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İsmail Sümer, “Type R, NSX, Jazz, HRV, makyajlı Civic HB başta olmak üzere tüm modeller hem yenileniyor hem de hepsi Türkiye’de satılacak” dedi. 2015 yılında Türkiye pazarında yüzde 15’lik bir satış artışı hedeflediklerini söyleyen Sümer, yeni Civic Sedan ya bu yıl sonunda ya da 2016 yılı başında satışa sunulacak. Yeni Civic Sedan için 100 milyon TL civarında bir yatırım yapacağız. Yeni Civic’le birlikte Ortadoğu ve Afrika yeni hedef pazarlarımız olacak. Bu bölgelerde yoğunlaşacağız. Öncelikli hedef fabrikamızda tek modelle 50 binlik kapasiteyi doldurmak. Ancak 50 binlik kapasiteyi doldurmamız demek yeni ikinci bir model demek. Bu projeyi de kesin yapacağız. Projemiz onaylandı” diye konuştu.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold][FONT=proxima_nova_thextrabold]1.6 LİTRELİK DIZEL MOTOR 160 BEYGİR GÜÇ ÜRETİYOR[/FONT][/FONT]
[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Mayıs ayında İstanbul Autoshow’da sergilenecek yeni CR-V’nin tamponları büyüdü, farları değişti ve içeride gürültü seviyesini düşürebilmek için yalıtım iki katına çıkarıldı. Direksiyonda, süspansiyonda ve amortisörlerde de gelişim sağlandı. Ancak en önemli değişiklik güçlü yeni 160 beygirlik 1.6 litrelik i-DTEC dizel motor, 9 ileri otomatik şanzımanla dünya genelinde satışta olan bir motorun en iyi güç-tüketim oranını sunuyor. Kullanımda 4.9 lt/100km’lik etkileyici yakıt tüketim değerine ulaşıldı.
[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold][FONT=proxima_nova_thextrabold]Güvenliği ‘sensing’e emanet[/FONT][/FONT]
[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Honda’nın “Honda SENSING” adlı yeni sistemi artık kamera ve radar teknolojisini birleştirecek. Gelişmiş Sürüş Yardımı Sistemi özelliklerini destekleyecek olan Honda SENSING’le önden çarpışma uyarısı, şerit koruma, kör nokta uyarısı gibi sistemler opsiyonel olarak satın alınabilecek.

1037953_620x410.jpg

Kaynak : http://www.haberturk.com/[/FONT]
 
Katılım
21 Ocak 2014
Mesajlar
3,646
Tepki puanı
27
Konum
İstanbul
Aracınız
Honda nin civic den Başka şansı yok.Crv de diğerleri gibi hayal kırıklığı olacak.140 bin tl verip kobay olmak mantıksız .
 

m2hamid

Sayfa Yönetim
Yönetici
Katılım
7 Eyl 2014
Mesajlar
8,485
Çözümler
11
Tepki puanı
9,601
Konum
Türkiye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bu haber birçok yerde verildi ama Mart oldu bayilerde bir hareketlilik yok
 
Üst