Civic FC5 Honfa Fc5 excutive deri koltuk

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar selamin aleykum 4 gun once bende2018 excutive paket alarak araniza katildim . bugun aracin icini temizledim sag arka koltukta dikislerin orda aciklik gordum ve orta bolum ile sag arka koltugun dikisleri arasinda kadife bir yer var yani o kisim deri degil bu normal mi yoksa aracin orasi kusurlumu yardim ederseniz sevinirim.bu durum kafama cok takildi

S

Silinen üye 20336

Guest
Arkadaslar selamin aleykum 4 gun once bende2018 excutive paket alarak araniza katildim . bugun aracin icini temizledim sag arka koltukta dikislerin orda aciklik gordum ve orta bolum ile sag arka koltugun dikisleri arasinda kadife bir yer var yani o kisim deri degil bu normal mi yoksa aracin orasi kusurlumu yardim ederseniz sevinirim.bu durum kafama cok takildi
Aleykümselam;
Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin ALLAH(c.c).

Tanışma bölümüne orada belirtildiği şekilde bir tanışma mesajı yazarsanız memnun oluruz... ?

Bahsettiğiniz yer emniyet kemeri toka yuvalarının olduğu yer olabilir ancak fotoğraf yüklerseniz daha sağlıklı yorumlar yapılabilir.

Keyifli forumlar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Tesekuur ederim allah ragzi olsun formun kurallarini okumadim ve acikcasi nasil kullanildigini da pek bilmiyorum ilk defa boyle bir sayfaya uye oldum siz mesajima cvp yazana kadar sizlere gozukuyormu gozukmuyormu diye dusunuyordum :) kendi aracimin fotosu nu cekmedim ama gooegle yazinca cikiyor o resimi sayfaya ekleye bilirsem ekleyeyyim benimkisi de ayni sekilde cunku

S

Silinen üye 20336

Guest
Tesekuur ederim allah ragzi olsun formun kurallarini okumadim ve acikcasi nasil kullanildigini da pek bilmiyorum ilk defa boyle bir sayfaya uye oldum siz mesajima cvp yazana kadar sizlere gozukuyormu gozukmuyormu diye dusunuyordum :) kendi aracimin fotosu nu cekmedim ama gooegle yazinca cikiyor o resimi sayfaya ekleye bilirsem ekleyeyyim benimkisi de ayni sekilde cunku
Amin ecmain inşaALLAH... ??

Popüler sosyal ağların ve anlık mesajlaşma uygulamalarının çok yoğun kullanıldığı bu çağda bu tür formların popülaritesi genel olarak düşüyor olmasına rağmen CivicTR her geçen gün büyüyor. MaşaALLAH... ????☺️
Eşine kolay kolay rastlanamayacak dinamizme sahip bir platforma üye oldunuz. ???

Google’de ulaştığınız fotoğraftaki durum sizin aracınızdakiyle aynıysa muhtemelen bir sorun yoktur... ? Ancak en sağlıklısı kendi aracınızın ilgili kısmının fotoğrafını çekmeniz. Uygun bir vaktinizde fotoğraf çekip paylaşabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu fotoyu paylasan kisi kullanici sorunlarinin genel olarak paylasildigi bir sitede paylasmis ve honda deforme urun satti bana gibisinden bir icerik paylasmis peki sizin arabaniz da bu kisim boyle mi yoksa derimi

S

Silinen üye 20336

Guest
Bu fotoyu paylasan kisi kullanici sorunlarinin genel olarak paylasildigi bir sitede paylasmis ve honda deforme urun satti bana gibisinden bir icerik paylasmis peki sizin arabaniz da bu kisim boyle mi yoksa derimi
O fotoğrafta deforme diye bahsedilen o kısmın çok aralık olmasıdır diye yorumluyorum... ?
Hatırladığım kadarıyla o kısımlar deri değil. Ancak aracıma bakınca mevcut durum neyse buradan yazarım hocam.

Siz kendi aracınızda arka koltukların sırt kısımlarını öne doğru yatırıp her iki yanını kontrol edin. En azından her iki tarafta kullanılan malzeme aynımı bunu görmüş olursunuz.
Arka koltuk sırt kısımlarını yatırmak için bagajdaki kolları çekmeniz gerekiyor. Kapatırken de tırnakların oturduğundan emin olun yoksa ani frende açılıp arkada oturan özellikle çocuklara zarar verebilir ALLAH korusun.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bilgiler icin tesekur ederim kaedesim ins dedigin gibidir bir sikintisi yoktur. Yarin muhtemelen servise goturup bu konuyu arastiracagim kesin bir sonuca ulastigimda burda paylasirim iyi aksamlar ALLAH a emanet olun

Geri