Hrv kalkışlarda aşırı titreme oluyor

Ad Soyad
Hüseyin
Aracınız
Honda HRV
arkadaşlar selamlar öncelikle bu gün araba kalkışda konsol yerinden çıkacak gibi titreme yapmaya başladı , motor kulakları sağlam . şanzıman yağı iki senede bir serviste değişiyor. titreşimi ta önden arka tarafa doğru yayılım gösteriyor. Yürürken herhangi bir sorunu yok gayet akıcı güzel bir şekilde gidiyor. sizce sorun ne olabilir fikirlerinizi bekliyorum.

arkadaşlar selamlar öncelikle bu gün araba kalkışda konsol yerinden çıkacak gibi titreme yapmaya başladı , motor kulakları sağlam . şanzıman yağı iki senede bir serviste değişiyor. titreşimi ta önden arka tarafa doğru yayılım gösteriyor. Yürürken herhangi bir sorunu yok gayet akıcı güzel bir şekilde gidiyor. sizce sorun ne olabilir fikirlerinizi bekliyorum.

Arac kac model?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Hüseyin
Aracınız
Honda HRV
Dönüş için tşkler ana mesajda sağlam demiştiniz kulaklar sonradan mı fark ettiniz bozuk olduğunu orjinal mi taktiniz
sol tarafı değştirmiştim aldığımda sağ taraf ve arka takoz bitmiş nasıl anladınız derseniz ilk önce defransiyelden geliyor sanmıştık 4 çekeri iptal ettik sorun devam edince takozlara bakıldı sorunun orda olduğu anlaşıldı. ankaradan parça istettim cifcilerden cumartesi elimde olursa değiştireceğim. dört çekersiz olmasını pek de beğenmedim şaftı tekrar taktıracağım.

Geri