iç aydınlatma sorunu hakkında

Ad Soyad
Ersan
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar öndeki tavan lambası kapılar açılınca veya araç stop edilip anahtar çıkartıldıktan sonra bir süre yanıyordu, son iki gündür aracı stop edip anahtar çıkarıp kapı açtığımda yanmıyor. Bir ayarı varda ben mi kapattım yanlışlıkla? Araçta şu an lambalar sadece üzerine basılınca yanıyor. Çok garip. Var mı bir ayarı arkadaşlar?

Not: Kapı altı aydınlatmaları kapı açılınca yanıyor, onun kapıda bir switch var onda sıkıntı yok.

Aracım 2009 Civic Premium.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kardesim bende de ayni durum var. Sadece arka lamba kapilara tepki veriyor :)

Tepe lambasinin 3 ayar kismi var. Bir de ayar tuşu ortaya gelecek sekilde ayarla bakalim yanacak mi. Kapilar açılınca

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Öndekilerde ayar kismi yok arka koltuk lambasinda 3 ayar var. Arka lamba kapilari kilitleyince sonuyor. Onle yanik kaliyor.

Ad Soyad
Ersan
Aracınız
Civic FB7 2015
Ben öndeki tepe lambasına bakıp durdum, onda bir düğme aradım. Dediğin gibi arka koltuğa oturdum ve arkadaki tepe lambası 3 ayar kısımlı ON- ORTA - OFF bu seçeneklerden biri off a almış. ortaya getirdim sorun kalmadı. Bende diyorum ne oldu buna :) eyvallah dostum.

Aracınız
Civic FD6 2007
Arka lambayı Ortaya getirdim ama önler yine yanmıyor sadece bastımda çalışıyor başka bişiye daha basmak gerekiyor mu acaba yanması için önlerinde

Ad Soyad
Deniz Abanoz
Aracınız
Honda Jazz
Bende de aynı sorun var kapıları açtığımda öndeki tepe lambasından bir tanesi bazen yanıyor bazen yanmıyor ancak bastığımdan yanıyor nasıl düzeltildiğini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Ad Soyad
Ali ilgen
Aracınız
Civic FB7 2012
Bendede buna benzer bi arıza var hocam benmde devamlı acık kalıyor hepsii kapalı konuma alınca dügmeden ac kapa yapabiliriyorum cözüm bulabildiniz mi sebebi nedir acaba?

Geri