İç trim sesi

Ad Soyad
Emre Avşar
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkese hayırlı ramazanlar. Geçtiğimiz hafta 2001 honda es7 araç aldım. Genel bakımlar vtec contaları yağ bakımları vs yaptırdım. Dün farkettim göğüs kısmından stabilize yoldan geçerken bir titreme sesi geliyo. Hareket halindeyken elimi klima panellerine teybe vs dokundum ses kesilmedi. Forumu komple okudum ama cevap bulamadım. Başına gelen var ise çözümü bilen ya da yol gösterecek olan yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeni aracınız hayırlı olsun.
- Göğüs orta kısım derseniz arkasındaki tesisat kabloları bakılmalı. Göğüsün ortasından profil geçiyor. Double teyip var ise tam oturmamış olabilir.
- Direksiyonda boşluk var ise oda ses yapar.
- Motor havuzunda ise boşta duran sağa sola çarpıp ses çıkarabilecek etkenler bakılabilir.

Ad Soyad
Emre Avşar
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim. Direksiyondan geliyor. Tıkır tıkır airbag in altından gibi. Yarın söküp bakıcam sallanan bir şey var mı diye?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim. Direksiyondan geliyor. Tıkır tıkır airbag in altından gibi. Yarın söküp bakıcam sallanan bir şey var mı diye
Rica ederim.
Eğer direksiyon ise araç çukura veya life alınır. Alttan direksiyon mafsalı sökülür. Oradan sıkma yapılır. Fakat çok sıkılmaz boşluk alınır! Direksiyon hafif sertleşir. Es7 kasanın kronik bir vakıasıdır.

Geri