İşini bu titizlikle yapan ustalar artar umarım

Aracınız
Civic FC5 2021
Gerçekten çok titiz çalışmış. Ancak sprey boya ile yapılsa bizim açımızdan daha kolay bir işlem olur. Ustanın elbette bu yöntemi tercih etmesinin sebepleri vardır. Bilmediğimden soruyorum, aynı titizlikte bantlama yapsak ve sadece sprey boya ile boyarsak dezavantajı ne olur?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Gerçekten çok titiz çalışmış. Ancak sprey boya ile yapılsa bizim açımızdan daha kolay bir işlem olur. Ustanın elbette bu yöntemi tercih etmesinin sebepleri vardır. Bilmediğimden soruyorum, aynı titizlikte bantlama yapsak ve sadece sprey boya ile boyarsak dezavantajı ne olur?
Tahminen çizikler derin olduğu için dolgu olması adına kalın boya atıyor. Ardından zımpara yapıp düzlüyor. Sprey boya olursa yakından çizik yerleri belli olur.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
YouTube de denk geldim. Paylaşmak istedim. Malum boya ile ilgili hepimiz dertliyiz
Bu kişiyi bende uzun süredir takip ediyorum, kendisi gündelik hayatta doktor olarak görev yapıyor ama oto detailing konularına olan sevgisi ve merakı nedeniyle bu tip boya tamir uygulamaları yapabileceği küçük bir yer yaptırdı. Karadeniz tarafında olsam boyadaki sorunlar için en azından tanışma amaçlı yerine uğramak isterdim.

Geri