Isıtmalı ayna hk.

Arkadaşlar merhaba. 2014 i dtec hb ararım var. Bu aralar havalar yağmurlu olması sebebi ile yan ayna ısıtmalarına ihtiyaç duydum. Sol tarafta ki aynanın damla lar üzerinde kalınca kontrol etmek istedim. Sağda ki ayna ya dokundum sıcak ve üzeri kuru ama sol da ki ısıtmıyordu. Acaba bir arıza mi yoksa sağ sol sigorta ayrı olupta sigorta mi attı bilgisi olan var sa yardım edebilir mi?

D5803 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba. 2014 i dtec hb ararım var. Bu aralar havalar yağmurlu olması sebebi ile yan ayna ısıtmalarına ihtiyaç duydum. Sol tarafta ki aynanın damla lar üzerinde kalınca kontrol etmek istedim. Sağda ki ayna ya dokundum sıcak ve üzeri kuru ama sol da ki ısıtmıyordu. Acaba bir arıza mi yoksa sağ sol sigorta ayrı olupta sigorta mi attı bilgisi olan var sa yardım edebilir mi?

Sigortası ayrı değil diye biliyorum elektiksel bir sorun olabilir.

Arkadaşlar merhaba aynada ki problemi buldum. Malesef rezistans pas yapmış ve bozulmuş. Kurtarılamaz vaziyette. Tek çare yeni cam almak. Servis 350 tl fiyat çekti. Bana çok geldi. O yüzden foruma yazıyorum. Çıkma bulmaya çalışacağım. Kazalı araçlarda ayna kırılıp camı sağlam kalabilir. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa lütfen yazsın. Teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13421]Hasan karasu[/MENTION] aliexpresse baktınız mı bir ihtimal belki vardır.

Geri