İstanbul'dan araç alımı yardim

Araç alacağınız kişiden detaylı bilgi ve kusurları ile alakalı görseller isteyebilirsiniz.
Artık bir çok kurumsal expertiz firması siz gitmeden aracınızı inceleyip size pdf olarak rapor gönderimini yapabiliyor.
Tarcanlar Ümraniye'ye bende gitmeden başvurdum, söyledikleri gibi de çıkmıştı. Sadece araç sahibinden iddia ettiği gibi aracına kefil olmasını talep edin. Harici bir şey çıkarsa expertiz ücretini mutlaka kendisinin ödeyeceği teminatını alırsanız problem teşkil edeceğini sanmıyorum.
Prensip meselesidir hatasız-boyasız ve düşük kilometreli , kaşesi pahalı araçlar aldığım için her defasında şimdiye kadar hiç pürüz yaşamadım.
Kazalı - işlem görmüş araç için 1000 + kilometre mesafe gitmezdim ayrı mesele..

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Hakkınızda hayırlısı, mesela galerici bir arkadaşım 0 aracim bile olsa Tarcanlara araç gondermiyorum diyor.Çünkü söküp takıldıkdan sonra trim sesi geliyor diyor.Adamlar çok güzel bakıyor ona lafı bile yok.O civarda iyi eksper firmaları muhakkak vardır.Aracin servis geçmişini vs sahibinden muhakkak öğrenin.Sonra aldıktan sonra garantisi olmayan bir araç alabilirsiniz.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Y
Hakkınızda hayırlısı, mesela galerici bir arkadaşım 0 aracim bile olsa Tarcanlara araç gondermiyorum diyor.Çünkü söküp takıldıkdan sonra trim sesi geliyor diyor.Adamlar çok güzel bakıyor ona lafı bile yok.O civarda iyi eksper firmaları muhakkak vardır.Aracin servis geçmişini vs sahibinden muhakkak öğrenin.Sonra aldıktan sonra garantisi olmayan bir araç alabilirsiniz.
Yine de airbag işlemli dirençli kazalı şüpheli araç almaktansa trim sesini tercih ederim. Çözülmeyecek birşey değil 😀

gunesec

Özel Üye
İyi forumlar fb7 aracımi değiştirip fc5 kasaya gececgim İstanbul Esenyurt Bağcılar bu semtlerde arac satımı fazlamı yoksa galericiler sitesi gibi bir yermi var acaba ve buralardan araç alinirmi bilgi verebilirmisiniz ve buralardan araç alırken dikkat etmem gereken konular varmı şimdiden teşekkür ederim.
Uzaktan araç almak hep risktir benim gözümde. Karar sizin tabiki.

Uzaktan araç almak hep risktir benim gözümde. Karar sizin tabiki.
Öyle tabi hocam ama artık genelde herkes dışardan araç alıp geliyor Eskişehir'deki galerilere bakıyorum hep yabancı plaka trafikteki 2.el araçlara bakiyorum hep yeni harflerden olan plakalar ben ulaşımın kolay olacağı yerlere bakıyorum mesela hızlı trenin gittiği mesafelere yada sehrime yakın yerlere oyuzden yukardada söylediğim gibi en fazla gittiğim şehri gezer geliriz artık .nasip bakalim

Servis geçmişi aklıma gelmemişti doğru diyorsunuz garantili beklerken garanti dışı bır araç almayalım teşekkürler .

Geri