Kablo kesmeden seyir halinde video ve uygulama yukleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Anladim hocam bu siteden ucretle yaptirmak isteyen olursa site icin belirli bir hizmet veya ucret sorumlulugum olabilir bu mantikli ama bu isleri bilmem nasil olabilir. Kusuruma bakmayin.
Bilemediğiniz konu nedir? Sponsor olmak mı? Yeni konu açmak mı? Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

ozi

0
Aracınız
Ben Honda Hack yazılımının 2 ay önce, sitesinden, 25$ vererek, tüm limitleri kaldıran versiyonunu aldım, burada yazılmış olan maliyetleri çok abartılı buldum açıkcası, 10$ versiyonu da araçta video izleme ve araca istediğin uygulamayı yükleme gibi özellikleri direkt olarak açıyor. Hem de araca kablo ile bilgisayar bağlamadan direkt ekran üzerinden internete bağlanarak yapıyorsunuz.

Ozi @ 2018 Civic Executive Eco

tekila

0
Aracınız
Codegen sayfasinda her turlu bilgi ve ucretsiz yazilim mevcut. İhtiyac olan root programi root ile ilgili deneyim iki yonlu disi usb data transferine uyumlu min usb2 kablo. kullandigim apk nin linki yok 200 usd ye satin aldim onu mu paylasayim anlamadim olur paylasirim atiyorum 20 kisi olalim boluselim ucreti paylasayim ha internette yine ucretsizi var google den yazinca cikiyor ama ya kasiyor yada tek kullanimlik paypal istiyor zaten bir arkadasimiz paylasmis. Ben simdi 1200 tl ye mal ettigim isi 100 yl ye yaparak yaptigim her kisiden dua alarak foruma aykiri is yapiyorsam eyvallah buyrun linkde bu http://www.autohack.org/vehicles/civic/
ama tecrubesiz ellerde root isi icin 16bin tl.lik navigasyon cihazini ele almakta var. Burada bahsettigimiz arac rootu samsung telefon rootu degil arkadaslar. Ayrica sunuda soyluyorum maddi durumum yok diyen kimseden 1 kurus istemem ve hatta yaptigim isi herkes gorecek gozu onunde yapacagim bu yaptigin is 100tl etmez bu para eder diyen herkesede kabulum. Ucretini musteri belirlesin. Daha ne yapabilirim?

Selamlar tüm siteleri araştırdım.. 1200 TL'yi video izlemek içinmi ödediniz.. yazdığınızdan emin olun hiçbirşey anlamadım.. Autohack sitesinde uygulama 25 USD.. forum.xda-developers da bir anlatım var ancak 2018 öncesi araçlar için geçerli okuduğum kadarıyla..

https://forum.xda-developers.com/android/general/guide-how-to-enter-developer-mode-2017-t3621582

16000 TL'lik navigasyon cihazı hangi araçta var.. Abartmanın dibine vurmuşsunuz.. 3000-4000 TL'lik cihazı 16000 demişsiniz 25 usd yi 200 usd yapmışsınız.. Ayrıca uygulamayı aldıktan sonra sizin yapacağınızla benim yapacağım arasında fark yok. Multimedya wifiden telefonun wifisine bağlanıyorsun.. Autohack sitesinde size gönderilen kodu girdikten sonra kurulum başlıyor..

Mutlimedyada yapılacak ayarlarda öyle ahım şahım değil.. Bize bu bilgiler harici birşey söyleyinki kurulum yapacak benim gibilerde size yönlensin.. ilave olarak ben kayserideyim root işlemini uzaktan nasıl yapmayı düşünüyorsunuz..

tekila

0
Aracınız
Ben Honda Hack yazılımının 2 ay önce, sitesinden, 25$ vererek, tüm limitleri kaldıran versiyonunu aldım, burada yazılmış olan maliyetleri çok abartılı buldum açıkcası, 10$ versiyonu da araçta video izleme ve araca istediğin uygulamayı yükleme gibi özellikleri direkt olarak açıyor. Hem de araca kablo ile bilgisayar bağlamadan direkt ekran üzerinden internete bağlanarak yapıyorsunuz.

Ozi @ 2018 Civic Executive Eco

Selamlar bende alıp almamak konusunda tereddüt yaşıyorum. Aracı alalı 1 hafta oldu.. İPhone carplay bağlıyorum ancak jailbreak olmadığı için uygulamalar kısıtlı.. IOS 12 sürümüne jailbreak çıkana kadarda multimedya üzerinden uygulama yüklemek istiyorum.. Bu yöntemi önerirmisiniz.. multimedyada yavaşlama oluyormu.. Diğer konularda Ram yetersiz kaldığını yazmışlar. Uygulamaların yavaş açıldığını yazmışlar.. Deneyimlerinizi paylaşırmısınız.

Selamlar tüm siteleri araştırdım.. 1200 TL'yi video izlemek içinmi ödediniz.. yazdığınızdan emin olun hiçbirşey anlamadım.. Autohack sitesinde uygulama 25 USD.. forum.xda-developers da bir anlatım var ancak 2018 öncesi araçlar için geçerli okuduğum kadarıyla..

https://forum.xda-developers.com/android/general/guide-how-to-enter-developer-mode-2017-t3621582

16000 TL'lik navigasyon cihazı hangi araçta var.. Abartmanın dibine vurmuşsunuz.. 3000-4000 TL'lik cihazı 16000 demişsiniz 25 usd yi 200 usd yapmışsınız.. Ayrıca uygulamayı aldıktan sonra sizin yapacağınızla benim yapacağım arasında fark yok. Multimedya wifiden telefonun wifisine bağlanıyorsun.. Autohack sitesinde size gönderilen kodu girdikten sonra kurulum başlıyor..

Mutlimedyada yapılacak ayarlarda öyle ahım şahım değil.. Bize bu bilgiler harici birşey söyleyinki kurulum yapacak benim gibilerde size yönlensin.. ilave olarak ben kayserideyim root işlemini uzaktan nasıl yapmayı düşünüyorsunuz..
İlk olarak uzaktan root atma sansiniz yok.
25 dolara web uygulamasi ile cihazi agirlastiran bir root atabikiyorsunuz ayrica paypal kullanmaniz gerek oda burda yok. Ve tek arac icin 25 dolar. Bendeki uygilamanin siniri yok.
Cihazin bedelini bir honda servisini arayarak ogrenebilirdiniz burda hakaret etmek yerine buyrun arayin bu cihaz ecu ile baglantisi olan bir cihaz ve sanirim bu baglantilarla tekrar degistiriyorlar arizali sistemi onarmak yerine. Eaha 1 hafta once arkadaeimin cliosunun ekranini caldikar o dahi 15 bin kasko bedeli tutmus.

Kimseye zorla birsey yapmiyoruz begenmeyen olursa ki suana kadar memnuniyetten baska bir geri donus almadim aksi durumda eski haline vevrilip ucret alinmaz olur biter zaten kendi aracimda da yuklu bazen gelenler once ona bakiyorlar sonra karar veriyorlar.

Saygilarimla

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar konu tartışmaya döndüğü için, kilitliyorum. Lütfen kimsenin emeğini küçümsemeyin. Bu konu hakkında yardımcı olmak isteyen varsa, görsel destekli olarak yeni konu açıp yardımcı olabilir.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ugurozer Forumdan kimsenin maddi beklentisi olmadığı için size söyleyebileceğimiz bir ücret veya tarife yok. Forum kullanıcılarına faydası olan ticari bir durum oluşursa eğer foruma da faydası olması açısından ürün içerik sahibine forum sponsoru olması isteniyor işleyiş bu şekilde.

Konu zaten kilitlenmiş, konu kapanmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri