Kahramanmaraş usta tavsiyesi

Aracınız
Civic FD6 2008
65.000 kilometre iyi gitmişsiniz. İlk tercihim subap ayarı yapılırsa güzel olur diye düşünüyorum. Boğaz kelebeğini hiç temizletmediyseniz yapılabilir. İkisi bir aradan çıkmış olur. Adaptasyon olması gerektiğinide biliyor. Sonra lpg ayarı için bir kontrol edilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

65.000 kilometre iyi gitmişsiniz. İlk tercihim subap ayarı yapılırsa güzel olur diye düşünüyorum. Boğaz kelebeğini hiç temizletmediyseniz yapılabilir. İkisi bir aradan çıkmış olur. Adaptasyon olması gerektiğinide biliyor. Sonra lpg ayarı için bir kontrol edilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Ahmed hocam sasirdigim sasiracagin bi gelisme oldu . Lpg yi hep po dan alirdim. Opetten doldurdum son depoyu baska bi konuda opet denenebilir sozu uzerine . İki gundur lpg ye gecince olan devir dusmesi gecti . Opetin katkisi inceligi vs iyi geldi yada po da araca uymayan bi durum vardi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ahmed hocam sasirdigim sasiracagin bi gelisme oldu . Lpg yi hep po dan alirdim. Opetten doldurdum son depoyu baska bi konuda opet denenebilir sozu uzerine . İki gundur lpg ye gecince olan devir dusmesi gecti . Opetin katkisi inceligi vs iyi geldi yada po da araca uymayan bi durum vardi
Opet kullanıcıların yorumuna göre performans ve fazla kilometre gözlemişlerdi. Ben Po hiç kullanmadım. Opet denemeyi düşünüyorum. Siz şimdi aldığınızı full depo bitirin tekrar alın. Böylelikle kıyas yapmış olursunuz. Nereden memnun kalırsınız oradan devam edin.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FD6 2008
Aracima 65 bin km once subap ayari yapilmis. Ne cekimde ne yakitta fln en kucuk bi sorunum yok . Sadece motor sicakken tekrar calistirdigimda bi 10. Saniye civarinda aracta herhangi bir elektronik biseyi calistirsam cam far vs veya r ye takip garajdan cikip frene bastigimda motor devri dusuyor nadirde olsa stop ediyor. Hic kurcalamayip 30 sn bekleyip bunlari yapsam hicbise olmuyor. İsiklarda fln beklerken de rolanti de en ufak bi oynama tekleme baska hicbir sıkintim yok.lpg ayari yeni yapildi aku voltajini olcturdum normal cikti. Bu gittigim ustaya sordum bujilere baktirdim durumu iyi dedi. Motora eliyle bakti banada gosterdi vuruntu var dedi subap ayari istiyor dedi.sizce sebep subap ayari gibi mi
Sorunum cozuldu. Sorun lpg regulatoru fazla gaz veriyor enjektore basinc yuksek oldugu icin bu hatayi yapiyormus. İCindeki contalar kapakciklar eskidigi icin. Regulatoru yeniledim ne devir dusmesi kaldi ne titreme kaldi aracta. Yakitim da dustu .sibop ayari da yaptirmadim gerek olmadigini soylediler zaten bende anladim motorun rahatladigini

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sorunum cozuldu. Sorun lpg regulatoru fazla gaz veriyor enjektore basinc yuksek oldugu icin bu hatayi yapiyormus. İCindeki contalar kapakciklar eskidigi icin. Regulatoru yeniledim ne devir dusmesi kaldi ne titreme kaldi aracta. Yakitim da dustu .sibop ayari da yaptirmadim gerek olmadigini soylediler zaten bende anladim motorun rahatladigini
Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Geri