Kaporta göçüğü

Merhabalar arkadaşlar. 2 hafta önce 3 bin km de civic 2018 sedan exe. Aldım. Bugün bir şanssızlık oldu aracımı sürttüm. Durum fotolarda. Boya izlerini sildim ama göçük kaldı. Size şunları sormak istiyorum.
1)Serviste değil de kaportacımda düzelttirirsem araç garantiden çıkar mı?
2)Bu durum(boyasız halledilebilecek düzeyde) aracımın 2. El değerini düşürür mü?
3)Yaptırırken nelere dikkat etmeliyim? IMG_20190824_131236.jpegIMG_20190824_140934.jpeg

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Jazz
Merhabalar arkadaşlar. 2 hafta önce 3 bin km de civic 2018 sedan exe. Aldım. Bugün bir şanssızlık oldu aracımı sürttüm. Durum fotolarda. Boya izlerini sildim ama göçük kaldı. Size şunları sormak istiyorum.
2)Bu durum(boyasız halledilebilecek düzeyde) aracımın 2. El değerini düşürür mü?
3)Yaptırırken nelere dikkat etmeliyim? Ekli dosyayı görüntüle 253964Ekli dosyayı görüntüle 253965

Öncelıkle gecmıs olsun garantı dısı kalma durumu soz kunusubıle degıl cunku kaporta kısmı zarar gormus mekanıkle bır alaka yok boyasız haledılse bıle duzeltmede yapılacakbolge bellıolacak ve buda aracınızın deger kaybına neden olacak umarım duzgun ve sorunsuz halledılır..

Aracınız
Civic FC5 2018
Kasko ya da trafik sigortası kanalıyla değil cebinizden yaptıracağınız boyasız düzeltme işlemi değer kaybına sebep olmayacak. Zira boyasız onarım işi adı üzerinde boya ya da macun içermiyor. Değişen parça yok. Haliyle düzgün yapılmış bir vakum ve onarım işi aracınızda bir iz bırakmayacak.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
3)Yaptırırken nelere dikkat etmeliyim? Ekli dosyayı görüntüle 253964Ekli dosyayı görüntüle 253965

İyi bir kaporta çekim işi yapana götürürseniz hallederler

Geri