Kaput filmi

Ad Soyad
enis koç
Aracınız
Civic FC5 2017
Yeni sökülen kaput filmi için 3 yıl garantili ppf 1500 den 3000 e
5 yıl garantili tpu ppf için 3000 den 5000 e kadar fiyat aldım
Ne farkı var aydınlatanilecek var mı?

Aracınız
Yeni sökülen kaput filmi için 3 yıl garantili ppf 1500 den 3000 e
5 yıl garantili tpu ppf için 3000 den 5000 e kadar fiyat aldım
Ne farkı var aydınlatanilecek var mı?
Hocam ne fark vardır tam bilmiyorum ama film yaptırırken iyi düşünmek lazım. Benim araçta kaputta var üstünden 8 yıl geçti. Şimdi sökmeye korkuyorum. Boyayı da alırsa diye. Ben korktukça söktürmüyorum. Söktürmedikçe de zaman geçiyor. Böyle düşüne düşüne 8 yıllık oldu film. Yaptıracaksanız bile kaliteli bir marka yaptırıp 2-3 yıl sonra geri söktürmeniz gerektiğinizi unutmanız.

Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam ne fark vardır tam bilmiyorum ama film yaptırırken iyi düşünmek lazım. Benim araçta kaputta var üstünden 8 yıl geçti. Şimdi sökmeye korkuyorum. Boyayı da alırsa diye. Ben korktukça söktürmüyorum. Söktürmedikçe de zaman geçiyor. Böyle düşüne düşüne 8 yıllık oldu film. Yaptıracaksanız bile kaliteli bir marka yaptırıp 2-3 yıl sonra geri söktürmeniz gerektiğinizi unutmanız.
Benim arkadaşımda 5 yıl kaldı kabut filmi artık çatlamaya başlamıştı sökülmüyordu

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Kaput filmi konusunda malzemenin kalınlığını da sormayı unutmayın, bazı malzemeler çok ince olabiliyor çok kalın olunca da görüntü hoş olmuyor. İkisi de ppf ise aradaki fark ya marka ya da kalınlık farkıdır tahminimce.

Geri