Kaput koruma filmi hakkında yardım.

Gencer

0
Ad Soyad
Gencer Göçmez
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar sıfır km fe1 aracım var. kaput ve ön tampon şeffaf koruma filmi yaptırmak istiyorum. bilgisi tecrübesi olan var mı? Teşekkürler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Ppf öneririm.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar sıfır km fe1 aracım var. kaput ve ön tampon şeffaf koruma filmi yaptırmak istiyorum. bilgisi tecrübesi olan var mı? Teşekkürler.
Ben de düşündüm, çok araştırdım ancak fırsat bulup da bir türlü yaptıramadım. Araştırmalarım sonucunda kesinlikle poliüretan ve lisanslı-garantili yerlerde yaptırılması gerektiği sonucuna vardım. Aksi takdirde yarardan çok zararı oluyor. Her halükarda maximum 3-4 yılda bir yenilenmesi gerekecektir.

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gencer

0
Ad Soyad
Gencer Göçmez
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben de düşündüm, çok araştırdım ancak fırsat bulup da bir türlü yaptıramadım. Araştırmalarım sonucunda kesinlikle poliüretan ve lisanslı-garantili yerlerde yaptırılması gerektiği sonucuna vardım. Aksi takdirde yarardan çok zararı oluyor. Her halükarda maximum 3-4 yılda bir yenilenmesi gerekecektir.

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
aynen bende sizinle aynı fikirdeyim. bende Llumar izmir ana bayiisinde yaptırdım. en azından garanti belgesi var yeri belli yurdu belli ve malzemeler kaliteli poliüretan. çoğu yer pvc yapıyor herkese sesleniyorum 1000 liraya 1500 liraya kaput kaplayan yerler var yaptırmayın hepsi pvc kaplıyorlar.

Geri