Civic FC5 Kaputta gamze oluşumu?

Aracınız
Kaputta göçük işi de maalesef kronik, benim aracımda da kaputun uç kısmına doğru olan çizgide var. Göçüğü ilk oluşumundan büyümesine kadar 1 ay boyunca izledim, önce çok küçük vardı, daha sonra bir miktar daha belirginleşip durdu. Öyle birinin bastırması ya da çarpma falan değil, söylediğim gibi gün gün oluşumuna şahidim. Para verdim diye firmanın kölesi olacak değilim, oluyorsa oluyordur, servise de gittiğimde söyledim ama klasik buradaki muhabbetler oldu, o zaman sanırım gülerek 250 lira gibi bir para istemişti danışman. ben de durumu bildiğim için uzatmadım, çok takıldığım bir konu değil.

Aracınız
Civic FC5 2017
Kaputta göçük işi de maalesef kronik, benim aracımda da kaputun uç kısmına doğru olan çizgide var. Göçüğü ilk oluşumundan büyümesine kadar 1 ay boyunca izledim, önce çok küçük vardı, daha sonra bir miktar daha belirginleşip durdu. Öyle birinin bastırması ya da çarpma falan değil, söylediğim gibi gün gün oluşumuna şahidim. Para verdim diye firmanın kölesi olacak değilim, oluyorsa oluyordur, servise de gittiğimde söyledim ama klasik buradaki muhabbetler oldu, o zaman sanırım gülerek 250 lira gibi bir para istemişti danışman. ben de durumu bildiğim için uzatmadım, çok takıldığım bir konu değil.
250 liraya düzeltti mi ? Suan var mı ? Servis ne dıyor bu konu hakkında...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
250 liraya düzeltti mi ? Suan var mı ? Servis ne dıyor bu konu hakkında...

söylediğim 2018 eylül gibiydi, şu an var mıdır emin değilim,

Servisin söylediği de dış etkiden oluşmuştur vs oldu, böyle diyeceklerini bildiğim için boş muhabbete girmemek için uzatmadım ben de, yaptırmadım da

Aracınız
Civic FC5 2017
Gözümle görmesem aynı yerde aynı gamzeye tamam dıyecegımde farklı plaka aynı kasada başka fc5 lerdede gorunce kronık oldugu kanatıne vardım bende..

Geri