Kasko

Aracınız
Merhaba arkadaşlar aracım 2018 model kasko yaptırmak istiyorum uygun fiyatlı grupda ilgilenenler varsa teşekkürler ederim kazasız belasız sürüşler dilerim1547133150506.jpeg

GM 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar,

Özel mesaj ile kendi sigortacımın bilgilerini paylaştım, arayıp bilgi alabilirsiniz.

Hangi sigortacı ile görüşürseniz görüşün aşağıdaki bilgileri paylaşarak kasko teklifi almak, hem işinizi hızlandırır hem de poliçede ne satın almış olduğunuzu bilirsiniz.

Aracın şase numarası, plakanız, TC kimlik numaranız, ikametiniz,
İhtiyari mali mesuliyet (İMM) değerinin en az ne kadar olmasını istersiniz?
Araçta LPG var mı varsa montaj değeri ne kadar? Mutlaka poliçede gösterilmeli.
Araçta ek aksesuar var mı, varsa değeri ne kadar? Aksesuarın poliçe ile korunmasına gerek olmadığını düşünebilirsiniz belki ancak, eğer örneğin ekstra ses sistemi gibi bir aksesuar var ve bu aksesuar yüzünden araçta bir hasar olursa sigorta şirketleri ödemede sorun çıkarabilir.
Mesleğiniz? Meslek indirimi olabilir.
Tamir servisi konusunda yalnız anlaşmalı servis mi istiyorsunuz, yoksa servis serbest mi olsun?
Cam değişiminde yalnız orijinal cam mı istersiniz? Bu konuda muafiyetli teklif alırsanız poliçe fiyatı biraz düşer ancak cam değişimi durumunda orijinal isterseniz masrafın genelde %15 kadarını kendiniz karşılarsınız.
Çocuk var mı, varsa yaşı? Bazı sigorta şirketleri belli yaş altı çocuğu olanlara indirim yapıyor.

Bunlara ek olarak teklif edilen sigorta poliçesi mutlaka okunmalı, her şirketin kendine göre düzenlediği şartlar var ve poliçede başkası için önemsiz olan bir şey sizin için önemli olabilir. Örneğin yol yardım koşulları, kaç gün ikame araç verildiği, aracın anahtarla çalınması durumunun poliçe tarafından güvence altına alınıp alınmadığı vb. gibi bir çok bilgi kontrol edilmeli. Aksi durumda içeriği bilinmeden ucuza yaptırılan bir kasko, istenmeyen bir durum ile karşılaşıldığında çok pahalıya patlayabilir.

Son düzenleme:
Geri