Civic FC5 Kaza yaptık öneri rica ediyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
CivicTR ailesi günaydın

Arkadaşlar AZ ÖNCE küçük bir kaza yaptım acaba DEMİR eğilmiş olabilir mi SENSÖR SAĞLAM SİS FARI TIRNAK KIRMIŞ OLABİLİRMİ ileri geri yaptım sallanma yok önerilerinizi rica ediyorum kasko mu yoksa dışarda kendim mi yaptırayım Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı e2720dfa-7fd6-4d9f-a8b0-7fe31889afdb.jpgIMG_1286.JPGIMG_1287.JPG @siviq

Hürmetler

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Geçmiş olsun,çok önemli bir şey yok gibi duruyor.Eğer eksper tamponu tamir ettirin demezse,tampon değişir olur biter.Tabiki değişirse daha iyi olur.

Aracınız
Şansa bak çarpan araçta Civic'miş

Evet FD6 oda :) genç bir hanımdı biraz soka girdi bende soğukkanlı oldugum için sakinleştirmeye çalıştım. Yanda kafeler vardı orada oturup sakince tutanak doldurduk. Tampon değişmek icap ederse ustam tamir işçiliğini beğenmezse ya da muadil parçayı, geri yollarım dedi. Eski Honda çalışanları olduğu için onlarda biliyorlar bu arabayı guveniyorum o sebeple :) Birde sıfır eğer talep edilirse yan sanayi olacakmış 5 yaşında oldugu için. bilmiyorum bitince görücem artık ama tampon braketlerim kırıldı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet FD6 oda :) genç bir hanımdı biraz soka girdi bende soğukkanlı oldugum için sakinleştirmeye çalıştım. Yanda kafeler vardı orada oturup sakince tutanak doldurduk. Tampon değişmek icap ederse ustam tamir işçiliğini beğenmezse ya da muadil parçayı, geri yollarım dedi. Eski Honda çalışanları olduğu için onlarda biliyorlar bu arabayı guveniyorum o sebeple :) Birde sıfır eğer talep edilirse yan sanayi olacakmış 5 yaşında oldugu için. bilmiyorum bitince görücem artık ama tampon braketlerim kırıldı.

Umarım içinize siner, İstanbul'da nerde yaptırıyorsunuz işlemi? Tekrar geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FB7 2015
Aracınız
Umarım içinize siner, İstanbul'da nerde yaptırıyorsunuz işlemi? Tekrar geçmiş olsun.

Teknikel Maltepe şubesi normalde dent işi yapıyorlar yani boyasız göçük tamiri ama hasar da onarılıyor. Asıl şubesi Kartalda. Ali kemal abi Honda Akademi biriminde(Honda Fabrikası) yetkili servis calışanlarına eğitim veriyor aynı zamanda.

Geri