Civic FC5 Kısa far açık iken selektör yemem hk??

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kısa farlarım ve sis lerim açık iken süreklı gecen araclar selektör yapıyor .

Bende uzunları açıp farların kısada oldugunu belırtıyorum .

FC 5 lerin kısa farları cok mu güçlü bana normal geliyor ama bılmıyorum.. konu Hk yorumlar ı beklıyorum..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
sis yokken sisleri açmayın, büyük ihtimalle tepki ondandır. beni de rahatsız ediyor çünkü.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kısa farlarım ve sis lerim açık iken süreklı gecen araclar selektör yapıyor .

Bende uzunları açıp farların kısada oldugunu belırtıyorum .

FC 5 lerin kısa farları cok mu güçlü bana normal geliyor ama bılmıyorum.. konu Hk yorumlar ı beklıyorum..

Bende yok yere karşıdan sisler açıp gelenlere kapatana kadar uzunları yakıyorum, sis ışıkları ciddi derecede göz alıyor, lütfen gerekmedikçe sisleri yakmayın, yakanları da uyarın.

Aracınız
Civic FC5 2017
far ayarınız yüksektedir muhtemelen karanlık bir yerde durur vaziyette kontrol edin. ayrıca aracın arkasında fazla yük olunca burun havaya kalktığı için kısalar karşıdan gelen araç sürücüsüne uzun gibi geliyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla sis farının gereksiz yere kullanılmasının da cezası var.

Aracınız
Civic FC5 2017
far ayarınız yüksektedir muhtemelen karanlık bir yerde durur vaziyette kontrol edin. ayrıca aracın arkasında fazla yük olunca burun havaya kalktığı için kısalar karşıdan gelen araç sürücüsüne uzun gibi geliyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla sis farının gereksiz yere kullanılmasının da cezası var.
aynen ama biz Türk milleti ceza yemeden anlamayız onun ıcin ceza yıyene kadar devam

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Sis yokken neden sis lambasını açar ki insan?
Karşıdaki selektör de yapar afedersiniz söver de.
Ben sebepsiz yere açanlara, gözümü aldığı için sövüyorum yalan yok. Hatta ayarsız, gözü aşırı derece alan lamba takanlara da sövüyorum. Bazıları bundan da zevk alıyordur bilemem.
Farınız ayarsız ise baktırınız.

Geri