klıma acıkken aracın gıtmemesı

Ad Soyad
mert uyar
Aracınız
Civic EK
merhaba aranızda yenıyım benım soyle bır sorunum var basına gelen oldumu yada cozumu nedır bılen yazarsa sevınırım 98 model cıvık hb otomatık aracım var klıma acıkken aracın cekısten dustugunu bılıyorum onu normal karsılıyorum asıl sorunum klıma acık dık rampayı cıkıyorum arac baya baya bayılıyor bende cıksın dıye dıp gaz yapıyorum yavas yavasta olsa rapmayı cıkıyorum duzluge gelıyorum sonra gaza tekrar bastıgımda arac gıtmıyor oldugu yerde bagırıyor klımayı kapatınca hıc bısey olmamıs gıbı devam edıyor arac yardımcı olabılıcek varsa sevınırım sımdıden tesekkurler

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun hocam kompresörün V kayışını bağlı olan kısımda ekstra bir zor dönme problemi var gibi duruyor. Klima motoru zorlar fakat dediğiniz gibi çok zorlamaması gerekiyor. Modelde eski olduğu için kompresörü çıkarıp bakım yapılmalı.

Ad Soyad
mert uyar
Aracınız
Civic EK
Geçmiş olsun hocam kompresörün V kayışını bağlı olan kısımda ekstra bir zor dönme problemi var gibi duruyor. Klima motoru zorlar fakat dediğiniz gibi çok zorlamaması gerekiyor. Modelde eski olduğu için kompresörü çıkarıp bakım yapılmalı.
Teşekkürler bilgi icin

Geri