Civic FB7 Klima

2012 civic benzin manuel aracımda klima yetersiz üflüyor gaz takviyesi yaptırdım fakat hala yeterli değil ve klima açıkken araç çok tekleme yapıyor karşılaşan oldu mu daha önce?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba. 2015 fb7 manuel benzinli aracım klima açıkken seyir halinde kompresor devreye girdiginde sanki biri araci tutuyor kompresor devreden cikinca da birakiyor gibi bir his yaratiyor . Normal modda bariz belli olurken ( sarsıntı şeklinde) econ modda daha az hissediliyor ama yinede sarsinti oluyor. Ikibucuk ay once serviste subap ayarı yapıldı. Gergi kütüğü ve kayış değişti. Çözüm önerisi olan var mı

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba. 2015 fb7 manuel benzinli aracım klima açıkken seyir halinde kompresor devreye girdiginde sanki biri araci tutuyor kompresor devreden cikinca da birakiyor gibi bir his yaratiyor . Normal modda bariz belli olurken ( sarsıntı şeklinde) econ modda daha az hissediliyor ama yinede sarsinti oluyor. Ikibucuk ay once serviste subap ayarı yapıldı. Gergi kütüğü ve kayış değişti. Çözüm önerisi olan var mı

2012 manuel fb7 aynı sorunu bende yaşıyorum

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar subap ayarı yaptırın rahatlar aracınız
Bizim araçların belalı sorunu subap ayarını çok çabuk bozması
Sırf bu yüzden LPG de kullanmıyorum ben aracımı

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar subap ayarı yaptırın rahatlar aracınız
Bizim araçların belalı sorunu subap ayarını çok çabuk bozması
Sırf bu yüzden LPG de kullanmıyorum ben aracımı

Daha yeni serviste subap ayarı yapıldı subap ayarından sonra arabada ciddi manada ses ve sürüş performansinda artis oldu. Ama bu kadar kisa surede bozulurmu bilemedim . 2 ay civari oldu subap ayari yapilali

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam lpg aşırı ısı verdiği için bozuyor subap ayarını hemen. İki ayda bozar mı bilmem sürüşe bağlı, kimisi 3 bin deviri geçmemek lazım felan diyor ama yok 3 bin deviri mi geçeceğim, yok lpg ayarı iyi mi acaba, yok LPG filtrelerini değiştirsem mi yok subap ayarı bozuldu mu diye düşünmek gerçekten sıkıcı

Geri