Civic FC5 köpeğe çarptım, tampon kırık, yardım

Aracınız
Civic FC5 2019
merhaba arkadaşlar, akşam şehir içinde yola çıkan köpeğe çarptım ve ön tampon kırıldı. sol sis farı kayıp, park sensörü arızası verdi ve arka tampon park sensörleri bile çalışmıyor. neyse ki kasko var. anlaşmalı serviste tampon değişimi ve park sensörü arızası yapılır mı? kasko anlaşmalı özel serviste yapılırsa tramer kaydı daha düşük mü olur? yoksa yetkili servise mi gitmeliyim. kıymetli tavsiyelerinize ihtiyacım var.... şimdiden teşekkürler...

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
merhaba arkadaşlar, akşam şehir içinde yola çıkan köpeğe çarptım ve ön tampon kırıldı. sol sis farı kayıp, park sensörü arızası verdi ve arka tampon park sensörleri bile çalışmıyor. neyse ki kasko var. anlaşmalı serviste tampon değişimi ve park sensörü arızası yapılır mı? kasko anlaşmalı özel serviste yapılırsa tramer kaydı daha düşük mü olur? yoksa yetkili servise mi gitmeliyim. kıymetli tavsiyelerinize ihtiyacım var.... şimdiden teşekkürler...

Köpekte bir şey var mı? Ona bir şey oldu mu ???

Aracınız
Civic FC5 2019
Köpekte bir şey var mı? Ona bir şey oldu mu ???
köpek öldü maalesef, benden sonra üzerinden 4 araç daha geçti. polis hemen yakınımızda olmasına rağmen ilki 3 araçlık zincirleme kaza, ikincisi yavaşlayan tira arkadakinin çarpmasına ramak kala olay oldu. akan trafikte köpeğe çarpma çok sıkıntılı

2017 arzcımla bende köpeğe çarpmıştım. Arabamı servise götürdüm. Özrl servise sanayiye götürmedim. Götürmemde zaten.
Tsmpon sis farı tampon demiri ile sağlam göründn ama sökülünce kırık olduğu anlaşılan far değişti. Hepsinin yenisi takıldı.
13000 lir hasar kaydı işlendi.
özel serviste yaptırsam içeriden çatlayan far tamir edilebilirdi. Tampon demiride düzeltilirdi. Fiyat düşerdi tabi. Ama ben o işlere girmem.
Hepsi kaskodan yapıldı kuruş vermedim.
Kazadır oldu bir kere ne yapalım.

SM-M215F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri