Civic FB7 Koltuk Isıtma Hakkında

Aracınız
Civic FB7 2015
-Merhabalar değerli forum üyesi arkadaşlarım size bir sorum olacak, ful donanımlı araçlarımızda bulunan koltuk ısıtmanın insan sağlığına herhangi bir zararı varmıdır? Bununla ilgili bir kaç bilgi okudum ciddi zararları olduğu konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlarım yardımcı olursa memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Çok soğuk havalarda kısa süre kullanıldığında faydalı ancak uzun süre kullanılırsa kan dolaşımını olumsuz etkileyebilir. Ayrıca erkekler için ürogenital sistemin fazla ısıya maruz kalması iyi değildir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben şu şekilde kullanıyorum. Soğuk havalarda açıyorum 3.kademe ve ısındığım an ya tamamen kapatırım ya da 1.kademeye alırım. 1.kademede kullanmak ile yazın araç kullanmak arasında hiçbir fark yok hatta yazın normalden daha fazla ısınır koktukla temas halimiz. Sıcak sıcak açık kalarak kullanmak bence de erkekler için sağlıksız bir kullanımdır

Aracınız
Civic FC5 2020
Kısaca bilemiyoruz ne söylesek kendi yorumumuz olur tıbbi bir görüş olmaz buda doğru bilgi değildir koltuk ısıtmayı kullanan tek ülke biz değiliz sağlıksız olduğunu düşünmüyorum

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri