Krom Cam Çıtası Hk.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar Merhaba,

Dün aracımla Ankara'da seyir halinde iken krom cam çıtalarımın 3'ü aynı anda uçtu. Aracımı teslim ederken hediye ettikleri aksesuarlardı. Şans eseri sadece biri araca hafif çarptı ve iz bıraktı pasta cila ile hemen hemen sildim. birşey olduğunu sanıp durduğum için geri dönüp çıtaları aldım. Bant aralarına toz toprak dolmuş ve yerinden çıkmış. Sorum krom cam çıtasını araca çok yakıştırıyorum. Sizin sonradan aldığınız memnun kaldığınız krom cam çıtası var ise tavsiyelerinizi ve mümkünse link'ini atmanızı rica ediyorum. Mevcut çift taraflı bantları sökmeye başladım fakat çıtadan onlar da çıkmıyor, çok acayip bir durum :D

kayhanbozkus

0
Yönetici
Anladığım kadarıyla cam vizörleri yani rüzgarlıklardan bahsediyorsunuz. Öncelikle kırık yoksa ayni rüzgarlıkların bantlarını temizleyip yerine 3M'in çok kaliteli çift taraflı bantları var onlarla bantlarını tazeleyip yapıştırabilirsiniz. Yok eğer kırık varsa satış sitelerinde bir çok fiyata ürün mevcut ve çoğunun malzemesi de aynı ... FSTUNING var ben oradan gerçekten memnun kalmıştım orayı önerebilirim. Yenisini alırsanız yine aynı şekilde bantlarını yenilemenizi öneririm.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Geri