Civic FC5 Kumanda kapıları açıyor ama kilitlemiyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba,
2019 Civic fc5 sahibiyim. Aracımın kumandası bu gün kilitleme yapmadı. Biraz uğraştım ama yine olması. Kumanda açma yapıyor, kapatma düğmesine basınca ışık yanıyor ama kilitlemiyor. Arabayı çalıştırıp kapı kapatma tuşuna bastığında da kapılar kilitlemiyor. Sadece kapı kolundaki düğme kapıları kilitliyor.
Sorunu yaşayan, çözümünü bilen var mıdır ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bütün kapıların+bagaj kapağının tam kapalı olduğuna emin misiniz? Genelde kapılardan 1i açık kaldığında ışıklar yanar ama kitleme yapamaz.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bütün kapıların+bagaj kapağının tam kapalı olduğuna emin misiniz? Genelde kapılardan 1i açık kaldığında ışıklar yanar ama kitleme yapamaz.

Tekrar kontrol ettim, bizim ufaklık tam kapatamamış. Şimdi oldu. Çok teşekkür ederim

Ad Soyad
İsmail AĞCA
Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar merhaba,
2019 Civic fc5 sahibiyim. Aracımın kumandası bu gün kilitleme yapmadı. Biraz uğraştım ama yine olması. Kumanda açma yapıyor, kapatma düğmesine basınca ışık yanıyor ama kilitlemiyor. Arabayı çalıştırıp kapı kapatma tuşuna bastığında da kapılar kilitlemiyor. Sadece kapı kolundaki düğme kapıları kilitliyor.
Sorunu yaşayan, çözümünü bilen var mıdır ?

Hocam bende önce başka marka bir araç vardı defalarca aynı sorunu yaşadım fakat genellikle açmada sorun oluyordu, kapatmada sıkıntı olmuyordu. Motor değişimi yapıldı 4 yolda 4 kez. Fakat sorunun sigorta kutusundan kaynaklandığını çok sonra öğrendim. Sigorta kutusunu kontrol ettirmenizde fayda var.

Saygılar.

Geri