Kumanda sorunu....

Aracınız
Civic ES7 2001
2001 model honda vtech es aracimda uzaktan kumanda sorunu yasamaktayım. Kumandanın pilini yeni degistirmeme ragmen kapılar acilip kapanmıyor. Arac kontagi ile butun kapilar acilip kapaniyor. Bu konu hakkinda basina böyle bir durum gelmiş olan arkadaşlarimiz var ise yardımcı olabilirlerse sevinirim.
İyi forumlar.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
2001 model honda vtech es aracimda uzaktan kumanda sorunu yasamaktayım. Kumandanın pilini yeni degistirmeme ragmen kapılar acilip kapanmıyor. Arac kontagi ile butun kapilar acilip kapaniyor. Bu konu hakkinda basina böyle bir durum gelmiş olan arkadaşlarimiz var ise yardımcı olabilirlerse sevinirim.
İyi forumlar.
Kumandanın içinde bir sıkıntı olabilir.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İyi forumlar.
Pil değişimi öncesinde bir sorun varmıydı peki?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Evet pili o yuzden degistirdim hocam aceba pilmi bitti diye dusundum. Ama degisimden sonra birkac gun calisti sonrasinda tekrar yapti. Bunun icin aracin neresini kontrol edecegim hakkinda bilgim yok.
Yaşadığım tecrübe: Anahtar içindeki kartın lehimlerini tazeleyin. Zamanla yere düşmeden dolayı temazsızlık oluyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri