led far ayarı

Aracınız
Merhaba arkadaşlar 2017 Executive Otm. Led far ayarım fabrika çıkışı bozuk gibi, gece önümden gelen tüm araçlar selektör yapıyor bana, Ayrıca bana da zaten ayarsızmış gibi gelmişti zaten. Kısa da iken uzunları yakıyorum neredeyse hiç fark etmiyor kısa farlar çok yukarıda gibi. Servise gitmeden yapabilir miyiz. Bilgisi olan arkadaşlar var mı. Tşk.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar 2017 Executive Otm. Led far ayarım fabrika çıkışı bozuk gibi, gece önümden gelen tüm araçlar selektör yapıyor bana, Ayrıca bana da zaten ayarsızmış gibi gelmişti zaten. Kısa da iken uzunları yakıyorum neredeyse hiç fark etmiyor kısa farlar çok yukarıda gibi. Servise gitmeden yapabilir miyiz. Bilgisi olan arkadaşlar var mı. Tşk.

Xenon far için farın üzerindeki bir vida ile ayar yapılabiliyor led farda durum nasıl bilmiyorum. Farın üst tarafına bir vida var ise oradan bir deneyin.

Aracınız
Benim farların ayarı da düşük gibi... ileriyi pek göstermiyor. Servise gideceğim onlar yapsın...

Aynı durum bende de vardı. Dağı taşı her yeri aydınlatıyordu. 1.000 bakımında söyledim ayarını düşürdüler ama bu sefer çok düşürmüşler. Bir daha gittim söyledim yetkili servise tam ayarını yaptılar ücret almadan. Hiç uğraşmayın servise götürün ücret alacaklarını sanmıyorum. İsterseniz telefondan sorun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri