Civic FC5 Led li kapı çıtası uygulaması 4 kapıya da

akif

0
Aracınız
Komple ön paneli led yaptım,30dakikamı aldı ve 20tl ye mal oldu.
Hocam sizin ledler güzelmiş uygulama yapan araçlardan görüyorum ip neonlar ince ve yamuk yumuk duruyor bana çok itici geliyordu ama sizdeki ürün hem daha geniş hem orjinal gibi durmuş. Arka kapıya uygun modelini düşünebilirim linki var mı, güle güle kullanın.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam makyajlı fc5 aldım ben alırken ön kapılara ambiyans led ışıklarını hediye etmişlerdi (hediye derken fiyatları yükseltip zoraki aksesuar sattılar aslında). Önlerde gece ledler yanıyor arka taraf karanlık kalıyor o yüzden bütünlüğü sağlama açısından arka kapılara da led olsa daha güzel olur diye düşünüyorum. Bir de bu ledler de keşke parlaklığı ayarlama butonu olsaymış gece çok kuvvetli parlıyor aydınlatma olmayan şehirler arası karanlık yollarda rahatsız etti beni açıkçası.

Hocam ışık gözünüzü alıyorsa sıkıntı,herşeyin başı güvenlik en azından kapatma düğmesi olsaydı uzun yola kapatırdınız,işin açıkçası bende ön kapılara indirimli bulabilirsem led çıta düşünüyordum bir yandan da gözümü alır mı diye endişe ediyordum,sonuçta 400tl verip satın aldıktan sonra çıtaları çıkarıp atmak kötü olurdu.Şu an panelde ki led şerit gözümü almıyor,muhtemelen çıtalarda ki led ışık daha kuvvetli ışık veriyor.

H
Hocam sizin ledler güzelmiş uygulama yapan araçlardan görüyorum ip neonlar ince ve yamuk yumuk duruyor bana çok itici geliyordu ama sizdeki ürün hem daha geniş hem orjinal gibi durmuş. Arka kapıya uygun modelini düşünebilirim linki var mı, güle güle kullanın.

Hocam işçilik ile ilgili,döşeme öncesi ledi özellikle kıvrım yerlerinde fön makinası ile ısıtıyorum biraz yumuşayınca istediğiniz şekli veriyorsunuz,sonra soğuyunca oynama yapmiyor,ben ürünleri çoğunu Aliexpresten getirtiyorum,parası uygun olduğu icin değil,ne zaman burdan birşey almaya kalksam en son kalite ürün gönderiyorlar,hiç olmazsa Aliexpresten kullanıcı yorumlarindan faydalaniyorum,araca kim binse sonradan yapıldiğını anlamıyor,orjinal saniyor.#Aliexpress TRY 13.61 25%OFF | EL Tel 6mm Dikiş Kenar Neon araba Işıkları Dans Parti Araba dekor ışık Esnek EL Tel lambaları halat boru LED Şerit ile DC12V Sürücü

Geri