Lpg bakım ayarı

Ad Soyad
Mehmet osman ünlücömert
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar 2019 fc5 model aracımı yeni aldım. 87.000 km de Şanzıman yağı motor yağı ve filtreleri değiştirdim.
Bulunduğum şehirde BRC bayisi olmadığından Lpg filtresi değişimi ve ayar bakımlarını farklı bi bayide yaptırsam bi sıkıntı olur mu acaba? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ad Soyad
Erva k
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar 2019 fc5 model aracımı yeni aldım. 87.000 km de Şanzıman yağı motor yağı ve filtreleri değiştirdim.
Bulunduğum şehirde BRC bayisi olmadığından Lpg filtresi değişimi ve ayar bakımlarını farklı bi bayide yaptırsam bi sıkıntı olur mu acaba? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Hocam hayırlı olsun. Bakımlarınızı özel serviste mi yoksa yetkili serviste mi yaptırdınız

Ad Soyad
Mehmet osman ünlücömert
Aracınız
Civic FC5 2019
Yok mu bi yanıt verecekler arkadaşlar veya farklı bi bayide yaptıranlar?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yok mu bi yanıt verecekler arkadaşlar veya farklı bi bayide yaptıranlar?
Filtre değişimi herkez yapar. Fakat ecuya giriş yapamaz. Fc5 kasada şifreli sistem var. Bayi bu yüzden şart gibi oluyor. Arıza lambanız yanmıyor ise ayara ihtiyaç olmayabilir.

Geri