LPG Seviyesi 2 Dişteyken Bitti

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar merhaba aracı yeni aldım içindeki lpg seviyesi 4 diş gösteriyordu bitmeden almayım dedim hem ne kadarlık aldığını merak ettim. 2 diş daha varken lpg ışığı yandı ve bitti alarmı çaldı. Neden böyle bir durum olmuş olabilir?

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba aracı yeni aldım içindeki lpg seviyesi 4 diş gösteriyordu bitmeden almayım dedim hem ne kadarlık aldığını merak ettim. 2 diş daha varken lpg ışığı yandı ve bitti alarmı çaldı. Neden böyle bir durum olmuş olabilir?

Hocam bu banada oldu lpg yarıdaydı bi anda uyarı sinyali ötmeye başladı depo sıfırda gözüküyordu aracı kapatıp tekrar çalıştırdım düzeldi kapatıp açtığınızda hala olmadıysa servise götürün

35 ARS 909

Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
Aynı durum bendede oldu benim araçımda yeni ama şamandıra takılı kalıyor bazen diye bir yorum okumuştum depoyu fulledim aynı durum karşılaşırsam servise götüreceğim

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Ben yeniden çalıştırdığımda da sorun devam etti depoyu tam doldurdum bakalım yine aynısı olursa 1000 km bakımında söyleyecem servise.

Geri