Civic FC5 Makyajlı elegance Eco LED far hakkında

Aracınız
Civic FC5 2018
Değerli arkadaşlar merhaba, fc5 elegance paket makyaj öncesi kullanılan far ile makyaj sonrası kullanılan LED matriks farlar arasında nasıl bir aydınlatma farkı var?Her iki farı da tecrübe eden, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Led farlar uzun ve kısa da belirgin şekilde görüşü daha iyi kılıyor diyebilir miyiz?

Aracınız
Civic FC5 2020
Makyajsız eski aracım Executive idi Matrix far vardı gerçekten yeri göğü aydınlatıyordu diyebilirim aşırı memnundum kısa ve uzun olarak fotoğrafını ekliyorum.
Şu an makyajsız elegance mercekli farlarını kullanıyorum bariz Matrix in çeyreği kadar aydınlatıyordu.
Photon Acorn LED taktım şu an fazlasıyla memnunum ama yine de Matrix kadar aydınlatmıyor.sketch-1578256826639.jpegsketch-1578256822974.jpeg

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)

Aracınız
Civic FC5 2018
Çok teşekkür ederim ? gece görüşüm çok zayıf
( miyopik astigmata bağlı olarak *10-12 derece* ) ,bu nedenle aracı makyajlı ile değiştirmeli miyim diye düşünüyorum led farlardan ötürü,gece görüşü çok artıracağı aşikar gibi duruyor bilgilendirmenize göre... Tekrar teşekkürler...

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam Kısalara Photonun en üst segment Milestone modelini, uzunlara ise yine Photon Acorn LED ampulünden takarsanız bence fazlasıyla iş görecektir. Araç değişimine gitmeye gerek kalmaz diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim gece görüşüm çok zayıf
( miyopik astigmata bağlı olarak *10-12 derece* ) ,bu nedenle aracı makyajlı ile değiştirmeli miyim diye düşünüyorum led farlardan ötürü,gece görüşü çok artıracağı aşikar gibi duruyor bilgilendirmenize göre... Tekrar teşekkürler...

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)

Geri