Memurdan Satılık 2006 vtec2 ES

Aracınız
Slm arkadaşlar Herkese hayırlı alışverişler aracım orijinal 174000 km dedir. Ben 149000 de aldım. daha önce hiç tüp takılmamıştı ben aldığımda sıralı sistem tüp taktırdım garantisi devam etmektedir. Aracımın Sağ yan tarafı ve sol yan kısmında boya vardır sol ön çamurluk ve sol ön kapıda ise lokal boya vardır bunun dışında hata boya yoktur. (ARACIN KAPUTUNDA TAVANDA BAGAJDA BOYA YOKTUR) Araçta değişen sokulup takılan hiçbir parça yoktur. Aracın 3000 civarı bi hasar kaydı gorunuyo benden önce olan başka bir kaydı vs yoktur, podyelerinde direklerinde şasesinde kesinlikle oynama yoktur. İlana koyduğum gün aracı detaylı ekspere soktum onunda fotolarını paylaşıyorum.ciddi alıcılara raporun tamamını paylaşırım. Aracım çoğu civicte bulunmayan orijinal deri döşemedir otomatik şanzımanı kusursuzdur, araçta orijinal 3M cam filmi mevcuttur, garantisi devam etmektedir. Ayrıca 4 lastik ve orijinal ithal jant alalı daha 5000 km olmadı garantileri devam etmektedir. Zenon far kiti taktırdım (hem uzun hem kısalar) ayrıca orijinal ampülleri durmaktadır, Yine ben aldıktan sonra araca duble ekran dokunmatik navigasyonlu ve geri görüş kameralı teyp taktırdım, garantisi devam etmektedir. Orijinal teybinide alan arkadaşa verecem, ayrıca yine aldıktan sonra araca eksoz takdırdım (muayeneden bizzat geçti) çevreyi rahatsız etmeyen çok hoş bi sesi vardır orijinal eksozunuda yanında verecem. aracımın düzenli olarak deri bakımı boya bakımı pastası cilasını vs kendim yapmaktayım, triger setini aldıktan sonra değiştirdim şanzıman yağını serviste orjinalini ile degiştirdim garantisi devam etmektedir, bujileri balataları vs hepsini degiştirdim, aküsü sıfır yeni takdırdım, alt kartel çelik koruma yine ben takdırdım, yani yapılacak ne varsa yaptım. Aracımda kesinlikle oynama düşürme vs durumları yoktur, Ailece binmekteyiz, aracımın motoru alt takımı yururu kusursuzdur. Muadilleriyle kıyaslandığında çok temiz ve diri bir araçtır. Alan arkadaş sorunsuz bir şekilde kullanır.Alan arkadaşa hayırlı olsun. IMG_3523.JPGIMG_3514.JPGIMG_3497.JPGIMG_3498.JPGIMG_3517.JPGIMG_3515.JPGIMG_3510.JPGIMG_3507.JPGIMG_3511.JPGIMG_3518.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@piramit3d Konuyu onayladım ancak aracın fiyatını belirtmemişsiniz

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Maşallah aracınız çok hoşuma gitti.
Hayırlı müşteriler dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ahmet bey konyalımısınız bende konyalıyım Diyarbakır’da görev yapıyorum tanışalım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayır memleketim Kütahya. Lakin 12 senedir Konya'da ikamet ediyorum. Gonyalı olduk gari.
Özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri