Mercekli halojen aydınlatma sorunu

Aracınız
Merhaba arkadaşlar
2015 civic hb aracımda halojen ampul ve mercek var. İnanılmaz az bir aydınlatma veriyor. Bunun sebebi ne olabilir? Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba arkadaşlar
2015 civic hb aracımda halojen ampul ve mercek var. İnanılmaz az bir aydınlatma veriyor. Bunun sebebi ne olabilir? Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
Farlarınızda güneş kaynaklı matlaşma var mı?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hb kasalarda kullanılan orjinal halojen ampüller çok kötü aydınlatma olarak bende orjinal halojen ampulü osram nightbreaker halıjenle değiştirince anladım en sonda led ampul takınca da aydınlanma sorunu tamamen çözüldü şimdi gayet memnunum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de aynı sorun var photom led taktım lanet girsin oda daha da kötü çıktı yolu hiç göstermiyor sözde en kalitelisi ama kesinlikle tavsiye etmiyorum kimseye

Aracınız
Bende de aynı sorun var photom led taktım lanet girsin oda daha da kötü çıktı yolu hiç göstermiyor sözde en kalitelisi ama kesinlikle tavsiye etmiyorum kimseye

Hocam deneyimimi söyleyeyim Philips Ultinon led h7 aldım yaklaşık 3 4 aydır kullanıyorum çok memnunum.. bizim araçlarda ki h7 halojenler maalesef gündüz farı etkisinde düşük şiddetli ışık etkisi var. Ben Şimdi çok memnunum uzunlarada bi led özelliği olsun diye Philips’in 12000 lümenli bir ürünü var Amazon’da eğer far kapağı ( bombeli dışa çıkıntılı) Çin’den gelince yerine uyarsa onu alıp takmayı düşünüyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Merhaba arkadaşlar
Merceğin içini temizlik yapılması lazım. Ondan sonra düzelir.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri