Merhaba

Ad Soyad
Erkan Akyüz
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba, aracım 2015 otomatik benzin böyle bir uyarı vermeye başladı fikri olan varmı?
IMG-20221028-WA0008.jpeg

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, aracım 2015 otomatik benzin böyle bir uyarı vermeye başladı fikri olan varmı?
Ekli dosyayı görüntüle 269814
Üstad 2013 Fb7 eco elagance bir önceki aracım...2017-2021 yılları arasında kullandım....ara sıra bende de yanıyordu bu airbag ikazı...daha sonra i-mid ekranda Check System diye uyarı veriyordu....

Aracın kitapçığında ve çeşitli yerlerde koltuk altı airbag soketlerini söküp takın yazıyordu yada Bi kontrol edin yazıyordu...Bu yazdıklarımı uyguladım....ÇÖZÜM bulamadım....sonrasında biraz daha araştırma yaptım LPG de sürekli kullanımda yapıyor dediler.... Bu uyarı verdiğinde benzinde kullandım biraz...bazen geçiyor bazen geçmiyordu uyarı pek kafaya takmadım....yandığında bu sefer hiç bişey yapmadım... 1 veya 2 gün sonra kendi kendine uyarı kayboldu...Bende pek kafaya takmadan 4 yıl bindim 2013 fb7 me....

Aklıma bişey daha geliyor ama Bakım için geri sayım yapıyor bütün araçlar acaba bu bakım uyarısı sıfırlanmadığı için olabilir mi diye düşündüm şuan....

İçinizde Bi şüphe önemli Bi sorun olduğunu düşünüyorsanız aracınızı KONTROL ettirmenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri