Merhabalar...

furkanozkan.07

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Uzun süredir forumda takılıyorum daha önce yazdım diye hatırlıyorum ama yöneticilerimizin uyarısıyla tekrar kendimi hatırlatayım :)

İsmim Furkan Özkan. Antalya'da ikamet ediyorum. İnşaat mühendisiyim. 2013 Model Civic sahibiyim.

Antalya'da bildiğim tanıdığım arabadan anlayan bir Honda Ustası yok. Aramızda varsa tanışmak isterim :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@furkanozkan.07 CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Antalyada Honda hastası çoktur. Bu yüzden ustada olmalı diye düşünüyorum. Manavgatta Honda sevdalısı bir tanıdığım var. İsterseniz görüştürebilirim.
Keyifli forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

S

Silinen üye 20336

Guest
Uzun süredir forumda takılıyorum daha önce yazdım diye hatırlıyorum ama yöneticilerimizin uyarısıyla tekrar kendimi hatırlatayım :)

İsmim Furkan Özkan. Antalya'da ikamet ediyorum. İnşaat mühendisiyim. 2013 Model Civic sahibiyim.

Antalya'da bildiğim tanıdığım arabadan anlayan bir Honda Ustası yok. Aramızda varsa tanışmak isterim :)
CivicTR’ye hoş geldiniz. ?
Kazasız, belasız, keyifli sürüşler ve keyifli forumlar dilerim.

Antalya’da Mazda ve Honda tutulan markadır hocam. Önerebileceğim seviyede bildiğim bir usta yok ancak;
Yeni Sanayi’de(Akdeniz) Japon marka araçlara bakan ustalar vardı...

İsterseniz önce bir forumda arayıp bulamazsanız Antalya’da Honda Usta tavsiyesi hakkında bir konu açın. Üyelerimizden bilen varsa yardımcı olacaktır diye umut ediyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri