Mersin Özel Servis

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar arkadaşlar
Öncelikle yeni üye olduğumu belirtmek isterim, uygulamada bi hatam varsa affola.
Yaklaşık 1 yıldır Mersin deyim, bu yüzden usta ve servisler hakkında bilgim yok. Yetkili servis fc5 kasa için 50 bin bakımına 3500 fiyat istedi bunun üzerine Adana daki servise ulaştım onlarda işçiliksiz 5150 fiyat istedi. Bu fiyatlar çok saçma geldi. Bundan önceki aracimida(2011 crv) garantisi devam ettiği halde özel servise götürdüm.(Şansımın yağlarini yetkilide değiştirdim) Ama Mersin de dediğim gb yeniyim, Honda konusunda pişman olmayacağım bi usta yada Servis önerisi alabilirmiyim?
Şimdiden çok teşekkürler..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
CivicTR ailesine Hoşgeldiniz :)
Mersin ilinde bildiğim kadarı ile TEK Honda özel servis isimli bir tane özel servis var, bir de Mezitli sanayide S.Y. Yamaç Oto Tamir diye Honda servisten birkaç yıl önce ayrılan Sedat-Yıldıray ustaların yeri var. Durumunuza göre yaptırmak istediğiniz işlem için bunlarla görüşerek fiyat alıp hareket etmeniz mantıklı olacaktır.

Aracınız
Civic FB7 2014
Bende Mersin de ikamet ediyorum bakımlarımın hepsini Adana'da Honda Yılmaz'a yaptırıyorum eğer biraz uzak demezseniz kesinlikle tavsiye ederim.muhammed usta 17 yıl yetkili serviste çalışmış işinin gerçekten ehli birisi.

Aracınız
Civic FC5 2017
CivicTR ailesine Hoşgeldiniz :)
Mersin ilinde bildiğim kadarı ile TEK Honda özel servis isimli bir tane özel servis var, bir de Mezitli sanayide S.Y. Yamaç Oto Tamir diye Honda servisten birkaç yıl önce ayrılan Sedat-Yıldıray ustaların yeri var. Durumunuza göre yaptırmak istediğiniz işlem için bunlarla görüşerek fiyat alıp hareket etmeniz mantıklı olacaktır.
Teşekkürler..
TEK HONDA da crv bakımını yaptırdım. Civic için de biraz zamanım daha var. Onu da duruma göre hareket edecem

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende Mersin de ikamet ediyorum bakımlarımın hepsini Adana'da Honda Yılmaz'a yaptırıyorum eğer biraz uzak demezseniz kesinlikle tavsiye ederim.muhammed usta 17 yıl yetkili serviste çalışmış işinin gerçekten ehli birisi.
Teşekkürler..
Civic için olmazsa bide onlarla görüşürüm

Geri