Motor ariza işiği

Merhabalar. Araçın 2012 honda civic. LPG de kullandığımda motor arıza ışığı yanıyor, ama benzine alıyorum 20-30 km gittiğinizde ışık sönüyor. LGP prins marka yağlı. Neden olur acaba ? Ankaradayım yönlendire bileceğiniz yerler var mı. Teşekkür ederim

hocam ben de ankaradayım bu konuyla 1 aydır uğraştım yaptığım ettiklerim https://www.civictr.com/showthread....ü-Arızası-(OBD-Sonuçlarım)-Çözüm-Önerileriniz

burada mevcut ÖZETLEYECEK olursak elde var sıfır yine de boşa masraf etmeden yaptıklarımı okumanı tavsiye ederim sen bir çözüm bulursan da haberleşelim

Ben de geçenlerde gittim sensöre parça ekleyip geri çektiler. Aracı benzinde kullan 150-200km öyle gel yakacak mı yakmayacak mı dediler. Şimdi kullanmaya başladım bakalım. Sonuç ne olacak ??*♂️

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hasan Bey arıza kodu neydi? P0420 mi? Bu lanet kodla bende uğraşıyorum. Benim aracım daha 63000 km de önceki sahibinde 26000 km den beri yanıyormuş. Yaptırmadığım gaz ayarı kalmadı. İşin kötü yanı önceleri sadece lpg de yanarken şimdi artık benzinde de yanıyor. Araya sensör uzatma parçası koymayı bir çok yerde okudum önermiyorlar. En son artık katalizörü değiştirmeyi düşünüyorum. Sizin aracınız kaç bin km de?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri