Civic FC5 Motor ariza lambasi

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaslar iyi geceler.

2017 model honda civic fc5 eco elegance sahibiyim. Aracim brc lpg sistemli (sonradan takilma, ama honda servisinde sifir alinirken taktirmis ilk sahibi) Aracım 32 bin km'de. 200 km önce yağ değişimi yaptırdım.

Bu aksam araci calistirdigimda motor ariza lambasi sabit ve sari bir sekilde yandi. Bir kac km yol yaptim. Araci stop ettim. Yine sonmedi. Forumda benzer konular var fakat yanıt bulamadım açıkçası. Aracima yakın zamanda benzin ya da lpg almadim. Aracta benzin var ama lpg bir diş kaldi. 30 40 km sonra biter buyuk ihyimalle. Sizce bu ışık neden yandı? Canım sıkıldı gece gece.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Canınızı çok sıkmayın. Anladığım kadarıyla araç sürüş esnasında anormal birşey yok. Aracın ecusuna bilgisayar ile bağlanıp arıza kodunun öğrenilmesi lazım. Problem o zaman anlaşılır. Gazla ilgili ise zengin veya fakir karışımdan dolayı olabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2017
Canınızı çok sıkmayın. Anladığım kadarıyla araç sürüş esnasında anormal birşey yok. Aracın ecusuna bilgisayar ile bağlanıp arıza kodunun öğrenilmesi lazım. Problem o zaman anlaşılır. Gazla ilgili ise zengin veya fakir karışımdan dolayı olabilir.

Şu an ilçede oldugum için burada servis ya da tamirci yok hocam. Bir dahaki haftasonu gitsem servise sorun olur mu? Dediğiniz gibi sürüş esnasında bir problem yaşamadım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şu an ilçede oldugum için burada servis ya da tamirci yok hocam. Bir dahaki haftasonu gitsem servise sorun olur mu? Dediğiniz gibi sürüş esnasında bir problem yaşamadım.
Aracınız daha yeni olduğu için büyük bir problem yoktur diye düşünüyorum. Yakıtınızı alın normal kullanmaya devam edin. İlerleyen zamanda arıza lambası kendide sönebilir. Fakat yinede baktırın. Beyin önceki arızaları kaydeder. En azından bilginiz olsun.

Geri