MOTOR TEMİZLEME VE MOTOR YIKAMAMA

Aracınız
Civic FD6 2011
Merhabalar

Motor Temizliği Olarak Piyasada Çok Ürün Çeşitleri Mevcut Oldukça Bende Würth Markanın Motor Temizleyeceği Spreyini Almayı Düşünüyorum Motorum Çok Pis Değil Sadece Kaputu Açınca Temiz Gözüksün Yeter Kafama Takılan Bazı Sorular Var Acaba Bu Ürün Motora Zararı Olurmu Elektirksel Olarak Bir Sıkıntı Yaşarmıyım Diye Şüphelerim Var Motor Yıkatmaya Karşıyım Zaten Sadece Temizlik Spreyden Bişey Olmaz Diye DüşünüyorumAma Sizin Düşünceleriniz Nelerdir Ürünü Uygularken Nereye Dikkat Etmeliyim Tavsiyelerinizi Bekliyorum
Teşşekkürler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Motor temizleyiciler kısa süreli temizlik olarak etkili ancak temizlik sonrası yüzeylerin normalden daha hızlı toz-kir toplamaya başladığına dair şikayetler mevcuttu.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
würth motor temızleyıcıyı yıllardır kullanıyorum kendı aracım ve aıledekı dıger araclar dahıl.sımdıye kadar herhangı bır sorun olmadı kı elektrık aksamına zarar vermedıgıne daır bılgı mevcut.bende sımdıye kadar herhangı bır problem olmadı.normalden daha fazla toz kır kapma olayı ıcınse tavsıye şu şekilde.ılk temızlıkten kısa bır sure sonra yaklasık 1 hafta 10 gun bezle tekrar motorun ustunden gecmek.bu sekılde daha temız kalmasını saglayabılırsınız.kolay gelsın

Geri