MTV ye %60 zam haberi

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalarne kadar doğru bilmiyorum ama ocakta MTV ye %60 zam olacağı söyleniyor,teyit edebileceğimiz bir haber var mı?

Aracınız
Civic FC5 2020
Dün akşam bende Fox ta gördüm.
Muhtemelen asgari ücret %60 civarı zamlanacak, bu yüzden tüm vergiler ve diğer her tüketim malzemesi bu oranda zamlanacaktır.

Ugr60

0
Her seferinde bundan dahada kötüye gidemez diyorum her dediğimde pişman oluyorum %60 MTV nedir bu ayarsızlık, bu berbat gidiş nereye kadar gidecek.. Allah akıl fikir versin baştakilere. Vergi ile geçinen bir ülke haline geldik yazıklar olsun .sosyal yardımları arttırdık deyip bunu başarı sayan bir zihniyet hakim kimsede kalkıp demiyor yardıma muhtaç sayısının artması ile mi övünüyorsun.. Allah sonumuzu hayır etsin.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
KKM den oluşan bütçe açıklarını finanse etmek için bu yollara başvurulacak; ayrıca ÖTV içinde %40 artış öngörülmüş; bu durumda ÖTV inmeyecek mi? yada ÖTV inse de araç fiyatları çok zamlanacağı için yine ÖTV den gelen gelir mi artacak bilemiyorum.
ama her koşulda araç alacak arkadaşlar bence bulduğunu alsın geçsin; 2023 te ortalık ekonomik olarakta karışabilir.

Geri