Civic FB7 Müzik sistemi ısınmadan direksiyondaki müzik sistemi kumanda tuşları çalışmıyor.

Aracınız
Daha önce de direksiyon kumandası çalışmamasıyla ilgili konu açmıştım. Ancak uzun yola çıkınca özellikle müzik sistemi ısındığında tuşların çalıştığını farkettim. Normal zamanda ise çalışmıyor. Aklıma kumanda kısmında soğuk lehim oluştuğu geliyor. Başına böyle bir şey gelen veya çözüm hakkında bilgisi olan var mı. Tamirci de baktı çözemedi. Başka müzik sistemi bağladığında çalışıyordu. Yani araçta sorun yok. Cyclone cihazında sorun olduğunu düşünüyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2457]murat220[/MENTION] Hocam büyük ihtimal, direksiyon kumandasının uyum sağlayıp çalışması için multimedyaya bağlanan kutu da problem var, çok pahalı bir şey değil diye biliyorum bir tane alıp deneyebilirsin

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] ben daha önce sormuştum. Bunlar direk bağlanıyor bunlarda kutu yok demişti. Söktüğümde ben de kutu görmemiştim sadece kablo vardı. Müzik sistemi satan ve tamir eden birine gitmiştim. Orijinal müzik sistemini aracıma takıp denedi o çalışıyordu. Benimkini takınca çalışmıyordu. Müzik sisteminin içinde bir sorun var ama ne onu bilmiyoruz. Bulunduğum ilde servisi de yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2457]murat220[/MENTION] Hocam benim navigasyon da vardı, hiç problem çıkartmadı, kutunun olmadan direksiyon kumanda sisteminin direk bağlı çalışması bana halen mantıklı gelmiyor.Bulabilirsem daha sonra kutunun ve kabloların resmini eklerim.

Aracınız
[MENTION=2457]murat220[/MENTION] Hocam benim navigasyon da vardı, hiç problem çıkartmadı, kutunun olmadan direksiyon kumanda sisteminin direk bağlı çalışması bana halen mantıklı gelmiyor.Bulabilirsem daha sonra kutunun ve kabloların resmini eklerim.

Daha önce forumda benim müzik sisteminin fotolarını atmıştım. Sökülmüş halini de atmıştım.

Aracınız
Aynı sorunu bende yaşıyorum Fb7 kasa Navitech nx214f model multimedyam 1 yıl sorunsuz çalıştı şimdi bi direksiyondan kumanda algılıyor ertesi gün bir bakıyorum direksiyondan kumanda edemiyorum audio off yazıyor açık olsa dahi. bi çözüm bulursanız beklemedeyim inşaAllah.

Aracınız
Navimex Androidli multimedya kullanıyorum, aynı sorun bende de var, alıştım artık. Yaklaşık 1 dakika sonra kumandalar çalışıyor.

Aracınız
Servise de götürdüm çözemedi. Müzik sistemi konusunda ustaya da götürdüm o da çözemedi. Ancak yazın klima çalışmadığı zamanlarda tuş çalışıyor. Klima çalışıp müzik sistemini soğuttuğu zaman bile çalışmıyor

Aracınız
2013 aracımda birden bire direksiyondan kumanda tuşları çalışmamaya başladı. ayar yapmak için bastığımda çalışıyor ancak müzik ses açma kapama ve şarkı değiştirme tuşları çalışmıyor. sigorta kutularına baktım. ama hangi sigorta kutusu bununla ilgili anlayamadım. aracımda navigasyon yok. yakın zamanda akü değiştimrdim. ayrıca müzik sistemmi çalışıyor ama ışıkları yanmıyor. var mı bu durumla karşılaşan arkadaş? çözüm öneriniz nedir?

Aracınız
Civic FB7 2012
2013 aracımda birden bire direksiyondan kumanda tuşları çalışmamaya başladı. ayar yapmak için bastığımda çalışıyor ancak müzik ses açma kapama ve şarkı değiştirme tuşları çalışmıyor. sigorta kutularına baktım. ama hangi sigorta kutusu bununla ilgili anlayamadım. aracımda navigasyon yok. ayrıca müzik sistemmi çalışıyor ama ışıkları yanmıyor. var mı bu durumla karşılaşan arkadaş? çözüm öneriniz nedir?

AYNI SORUN BENDE DE VAR ÇÖZÜMÜ NEDİR ACABA

Geri